(8 445) 78 945

info@kpg.lt

 2016-2017 m.m.  neformaliojo ugdymo tvarkaraštis II pusmetis

  

Eil. Nr.

Programos pavadinimas

Vadovo vardas, pavardė

Užsiėmimų laikas, vieta

1.

Jaunųjų žurnalistų būrelio programa (IG – IVG kl.)

I. Šedienė

Pirmadienis

14.10 val. – 15.40 val.

2.

Matematikos neformaliojo ugdymo programa „ Į matematikos gelmes“  (I-IIG kl.)

V. Baltūsienė

Pirmadienis

14.10 val. – 15.40 val.

3.

Sportinių žaidimų merginoms programa (IG – IVG kl.)

V. Valiūnienė

Ketvirtadienis

15.00 val. – 16.30 val.

4.

Programavimo būrelio programa (IG – IVG kl.)

A. Slušnys

Trečiadienis

14.10 val. – 15.40 val.

5.

Elektronikos programa (IG – IVG kl.)

V. Masiokas

Antradienis

15.10 val. – 15.55 val.

6.

Robotų programavimo programa (IG – IVG kl.)

V. Masiokas

Ketvirtadienis

15.10 val. – 16.30 val.

7.

Fizikos neformaliojo ugdymo „Eksperimentinė fizika“ programa (IIIG – IVG kl.)

I. Černeckienė

Penktadienis

13.10 val. – 13.55 val.

8.

Biotechnologijos programa (I – IVG kl.)

L. Jucytė

Pirmadienis

14.10 val. – 15.50 val.

Ketvirtadienis

14.10 val. – 15.50 val.

9.

Neformaliojo ugdymo programa „Chemijos labirintai“ (I – IVG kl.)

V. Švitrienė

Pirmadienis

14.10 val. – 14.55 val.

10.

Gimnazijos choro neformaliojo ugdymo programa

 (I-IVG kl.)

V. Šlionskytė

Trečiadienis

14.10 val. – 15.40 val.

11.

Ekonomikos programa „Būk verslus – būsi pirmas“  (III– IVG kl.)

I. Būgienė

 Pirmadienis

14.10 val. – 14.55 val.

12.

Neformaliojo ugdymo programa „ Floristikos dizainas“ (I – IIG kl.)

R. Zemdliauskaitė

Antradienis

14.10 val. – 16.25 val.

13.

Fotografų neformaliojo ugdymo programa  (III-IVG kl.)

R. Čičiūnienė

Trečiadienis

14.10 val. – 16.25 val.

14.

Neformaliojo ugdymo programa  „Piešimo studija“

L. Liaudanskaitė

Pirmadienis 

14.10 val. – 15.40 val.

15.

Prancūzų kalbos neformaliojo ugdymo programa

(I-IVG kl.)

A. Razmienė

Pirmadienis

14.10 val. – 14.55 val.

16.

Muzikos neformaliojo ugdymo programa „Gitaros studija“ (I-IVG kl.)

R. Tarvainis

Pirmadienis

15.45 val. – 16.30 val. 

Trečiadienis

15.00 val. – 17.30 val.

 

17.

Lietuvių kalbos ir literatūros neformaliojo ugdymo programa „ Šviesk“ (I-IVG kl.)

V. Kavoliūnienė

Pirmadienis

14.00 val. – 15.30 val.

18.

 Neformaliojo ugdymo  programa „ TEATRO STUDIJA“ (I-IVG kl.)

N. Gedminas

Trečiadienis

16.45 val. – 18.20 val.

19.

Technologijų neformaliojo ugdymo programa „Maisto gamyba“ (I-IIG kl.)

A. Bėrantaitė

Penktadienis

 15.00 val. – 16.40 val.

20.

Keramikos studijos programa (5-8 kl.)

J. Motijauskienė

Antradienis

14.10 val. – 14.55 val.

21.

Krepšinio būrelio programa (5 – 8 kl.)

R. Žiubrys

Trečiadienis

14.10 val. – 15.40 val.

22.

Judriųjų žaidimų (kvadrato) programa (5 – 8 kl.)

A.Urbonas

Ketvirtadienis

15.10 val. – 16.30 val.

23.

Robotų programavimo programa (5 – 8 kl.)

V. Masiokas

Antradienis

14.10 val. – 14.55 val.

24.

Informacinių technologijų programa „Animacinių puslapių kūrimas“ (5 – 8 kl.)

E. Mėžetienė

Ketvirtadienis

14.10 val. – 14.55 val.

25.

Klasikinės biotechnologijos programa (8 kl.)

K. Kaulius

Antradienis

14.10 val. – 15.40 val.

26.

Gamtos būrelio  programa  (5- 8 kl.)

R. Novikienė

Penktadienis

14.10 val. – 15.40 val.

27.

Eksperimentinės chemijos programa (8 kl.)

A. Bėrantaitė

Pirmadienis

14.10 val. – 15.40 val.

28.

Matematikos neformaliojo ugdymo programa „Matematinės gudrybės“  (5 kl.)

S. Andrijauskienė

Antradienis

14.10 val. – 15.40 val.

29.

Matematikos neformaliojo ugdymo programa (6-7 kl.)

L. Bernienė

Pirmadienis

14.10 val. – 14.55 val.

Trečiadienis

15.10 val. -  15.55 val.

30.

Jaunimo Eucharistinio Sąjūdžio JES programa (5 – 8 kl.)

G. Borsato

Ketvirtadienis

14.10 val. – 16.25 val.

Penktadienis

13.10 val. -  15.40 val.

31.

Medžio apdirbimo neformaliojo ugdymo programa (5-8 kl.)

E. Buožius

Trečiadienis

14.10 val. – 15.40 val.

32.

Jaunieji žurnalistai (5-6 kl.)

D. Ataitė

Trečiadienis

14.10 val. – 16.00 val.

33.

Elektronikos neformaliojo ugdymo programa (5 kl.)

V. Masiokas

Penktadienis

14.10 val. – 14.55 val.

34.

Futbolo  neformaliojo ugdymo programa (5-8 kl.)

R. Žiubrys

Penktadienis

14.10 val. – 14.55 val.

35.

Matematikos neformaliojo ugdymo programa (8 kl.)

V. Meilienė

Antradienis

14.10 val. – 14.55 val.

36.

Matematiniai stalo žaidimų neformaliojo ugdymo programa (5-8 kl.)

A. Aniulis

Antradienis

14.10 val. – 15.40 val.

37.

Muzikos neformaliojo ugdymo programa

V. Šlionskytė

Pirmadienis

14.10  val. – 14.55 val.

Penktadienis

14.10 val. – 16.25 val.

38.

Muzikos neformaliojo ugdymo programa „Gitaros būrelis“ (5 – 8 kl.)

R. Tarvainis

Pirmadienis

 14.00 val. – 15.40 val. 

39.

Neformaliojo ugdymo  programa „ TEATRO STUDIJA“ (5 – 8 kl.)

N. Gedminas

Trečiadienis

15.00 val. – 16.40 val.

 

 

 

Informacija atnaujinta 2017-01-24

"Dangaus karalystė yra kaip dirvoje paslėptas lobis. Atradęs jį, žmogus tai nuslepia;
iš to džiaugsmo eina, parduoda visa, ką turi, ir perka tą dirvą."

MT 13:44