(8 445) 78 945

info@kpg.lt

Gimnazijos mokinių pasiekimai rajone 2016-2017 m. m.

 

Eil. nr.

Renginio pavadinimas

Užimta vieta

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Mokytojo vardas, pavardė

1.

66-osios Lietuvos mokinių (9-12 kl.) matematikos olimpiados rajoninis etapas

I vieta

Simonas Baltūsis, IGc kl.

Vilma Meilienė

2.

66-osios Lietuvos mokinių (9-12 kl.) matematikos olimpiados rajoninis etapas

III vieta

Justina Baltrūnaitė IIGa kl.

Violeta Baltūsienė, Laima Bružienė

 

3.

66-osios Lietuvos mokinių (9-12 kl.) matematikos olimpiados rajoninis etapas

I vieta

Renatas Rimkus IIIGd kl.

Violeta Baltūsienė, Dalia Kybartienė

4.

66-osios Lietuvos mokinių (9-12 kl.) matematikos olimpiados rajoninis etapas

III vieta

Gvidas Serepinas IVGa kl.

Violeta Baltūsienė, Dalia Kybartienė

5.

50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapas

I vieta

Gvidas Katauskas IVGd kl.

Lina Jucytė

6.

50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapas

II vieta

Justė Stonkutė IVGa kl.

Kęstutis Kaulius

7.

50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapas

II vieta

Dominykas Lubys IIIGd kl.

Kęstutis Kaulius

8.

50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapas

II vieta

Kristupas Dagilis IIGc kl.

Kęstutis Kaulius

9.

50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapas

III vieta

Simona Armalytė IIGa kl.

Kęstutis Kaulius

10.

50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapas

I vieta

Augustina Čičiūnaitė IGc kl.

Kęstutis Kaulius

11.

50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapas

II vieta

Linas Ragainis IGb kl.

Kęstutis Kaulius

12.

50-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajoninis etapas

III vieta

Domantė Lipskytė IGc kl.

Kęstutis Kaulius

13.

65-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoninis etapas

II vieta

Dovydas Raminas IVGc kl.

Irena Černeckienė

14.

65-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoninis etapas

I vieta

Erikas Eglynas IIIGc kl.

Irena Černeckienė

15.

65-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoninis etapas

I vieta

Eglė Jašinskaitė IIGe kl.

Irena Černeckienė

16.

65-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoninis etapas

II-III vieta

Justina Baltrūnaitė IIGa kl.

Jūratė Menčinskienė

17.

65-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoninis etapas

I vieta

Simonas Baltūsis IGc kl.

Jūratė Menčinskienė

18.

65-osios Lietuvos mokinių fizikos olimpiados rajoninis etapas

II vieta

Edvinas Biša IGb kl.

Jūratė Menčinskienė

19.

Respublikinio anglų kalbos konkurso IG-IIG kl. mokiniams rajoninis etapas

II vieta

Tadas Puškorius IGb kl.

Remigija Žiubrienė

20.

Respublikinio anglų kalbos konkurso IG-IIG kl. mokiniams rajoninis etapas

III vieta

Augustas Šipavičius IIGd kl.

Vilma Domarkienė

21.

Lietuvos mokinių anglų kalbos olimpiados (11 kl.) rajoninis etapas

II vieta

Karolis Sabutis IIIGb kl.

Janina Tutinienė

22.

55-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoninis etapas

I vieta

Simonas Baltūsis IGc kl.

Vilma Švitrienė

23.

55-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoninis etapas

III vieta

Augustina Čičiūnaitė IGc kl.

Vilma Švitrienė

24.

55-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoninis etapas

I vieta

Simona Armalytė IIGa kl.

Vilma Švitrienė

25.

55-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoninis etapas

II vieta

Eglė Jašinskaitė IIGe kl.

Vilma Švitrienė

26.

55-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoninis etapas

III vieta

Kristupas Dagilis IIGc kl.

Vilma Švitrienė

27.

55-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoninis etapas

II vieta

Erikas Eglynas IIIGc kl.

Vilma Švitrienė

28.

55-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoninis etapas

I vieta

Lukas Staponkus IVGc kl.

Vilma Švitrienė

29.

55-osios Lietuvos mokinių chemijos olimpiados rajoninis etapas

III vieta

Martynas Pranckus IVGc kl.

Vilma Švitrienė

30.

Lietuvių gimtosios kalbos ir literatūros olimpiados rajoninis etapas

II vieta

Melė Valkiūnaitė IGc kl.

Virgilija Kavoliūnienė

31.

Lietuvos mokinių prancūzų kalbos konkurso (7 kl.) „Je parle fraincais et toi?“ rajoninis etapas

I vieta

Valdonė Jovaišaitė 7d kl.

Alma Razmienė

32.

Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-9 (IG)kl. mokinių dailyraščio konkursas „Rusiškai rašom gražiai ir taisyklingai“

II vieta

Ugnė Jurkutė 7e kl.

Genovaitė Macienė

33.

Kretingos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 7-9 (IG)kl. mokinių dailyraščio konkursas „Rusiškai rašom gražiai ir taisyklingai“

II vieta

Greta Stukaitė IGd

Aurelija Cegelnikienė

34.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas

I vieta

Liutauras Vyšniauskas IIGc kl.

Laima Gadeikytė

35.

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurso rajoninis etapas

II vieta

Renatas Rimkus IIIGd kl.

Virgilija Kavoliūnienė

36.

Kretingos rajono šachmatų varžybos

I vieta

Ieva Urbonaitė 5c kl.

Martynas Baltūsis 5d kl.

Jokūbas Baltūsis 6d kl.

Pijus Balčytis 6e kl.

Virginija Valiūnienė

37.

46-ojo tarptautinio jaunimo epistolinio rašinio konkurso rajoninis etapas

I vieta

Linas Daugėla 8e kl.

Daiva Ataitė

38.

Tarptautinis kompiuterinių piešinių konkursas „Kalėdų stebuklai 2016 m.“

I vieta

Saulė Petrauskaitė 6a kl.

Edita Mėžetienė

39.

Lietuvos mokyklų žaidynių Kretingos rajono etapas

I vieta

Gimnazijos futbolo komanda

Rolandas Žiubrys

40.

Lietuvos mokyklų žaidynių Klaipėdos zonos etapas

II vieta

Gimnazijos futbolo komanda

Rolandas Žiubrys

41.

Lietuvos mokinių diktanto rašymo konkurso  „Ginkime kalbą, žemę, jos būdą“ rajoninis etapas

II vieta

Gintarė Žalinauskaitė 8b kl.

Audronė Budrienė

42.

Lietuvos mokinių diktanto rašymo konkurso  „Ginkime kalbą, žemę, jos būdą“ rajoninis etapas

III vieta

Augustė Paulauskaitė 5c kl.

Justina Žukauskienė

43.

XXVII Lietuvos mokinių istorijos olimpiados "Lietuvos valstybė abiejų tautų respublikoje" rajoninis etapas

I vieta

Andrius Dagilis IVGc kl.

Audronė Raudienė

 

44.

 

 XXVII Lietuvos mokinių istorijos olimpiados "Lietuvos valstybė abiejų tautų respublikoje" rajoninis etapas

 II vieta

 Julija Jonušaitė IVGa kl.

 Vaidas Kuprelis

 

45.

 

 XXVII Lietuvos mokinių istorijos olimpiados "Lietuvos valstybė abiejų tautų respublikoje" rajoninis etapas

 I vieta

Sigita Razmutė IIIGb

 Vaidas Kuprelis

 

46.

 

 XXVII Lietuvos mokinių istorijos olimpiados "Lietuvos valstybė abiejų tautų respublikoje" rajoninis etapas

 II vieta

 Deimantė Norkutė IIIGd

 Regina Norvaišienė

 

47.

 

  Lietuvos mokinių technologijų olimpiados "Mes - kūrybingi ir išmanūs" rajoninis etapas

 I vieta

 Justas Ubartas 8c kl.

 Vismantas Masiokas

 

48.

 

 66-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados (5-8 kl.) rajoninis etapas

 I vieta

III vieta

Martynas Baltūsis 5d kl.

Dovydas Jedenkus 5a kl.

 Vilma Meilienė

Stanislava Andrijauskienė

 

49.

 

 66-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados (5-8 kl.) rajoninis etapas

II vieta

III vieta

Gustė Trakytė 6c kl.

Tadas Ramanauskas 6a kl.

Andrius Aniulis

Loreta Bernienė

 

50.

 

 66-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados (5-8 kl.) rajoninis etapas

 I vieta

II vieta

III vieta

Gabrielius Rimkus 7d kl.

Joris Kurmanskis 8c kl.

Andrius Vizgirdas 8a kl.

Loreta Bernienė

Violeta Baltūsienė

Stanislava Andrijauskienė

51.

29-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajoninis

etapas 

I vieta

Simonas Baltūsis IGc kl. (tarp visų IG-IVG kl. dalyvių)

Vilius Adomaitis

52.

29-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajoninis

etapas 

II vieta

Linas Ragainis IGb kl. (tarp visų IG-IVG kl. dalyvių)

Sigita Razmutė IIIGb kl.

Vilius Adomaitis


Informacija atnaujinta 2017-03-16 

 

"Dangaus karalystė yra kaip dirvoje paslėptas lobis. Atradęs jį, žmogus tai nuslepia;
iš to džiaugsmo eina, parduoda visa, ką turi, ir perka tą dirvą."

MT 13:44