(8 678) 80122

info@pranciskonugimnazija.lt

Konsultacijos 1-3, 5-8, IG-IVG klasių mokiniams

 2020-2021 m.m. I pusmetis

 

 

  1. Mokinių ruošimo konkursams, olimpiadoms konsultacijų grafikas.

 

 

Eil. nr. 

Mokytojo (-s) vardas, pavardė 

 Valandos 

Dalykas 

Klasės 

Diena, valanda

Vieta 

1. 

Andrius Aniulis 

2 

Matematika 

5-6 kl. 

Pirmadienis 14.00

Antradienis 15.00

K 306

2 

Giedrė Arlauskienė 

1 

 Vokiečių kalba

IG-IIG kl. 

 Antradienis 15.00

  A 307

3. 

Daiva Ataitė 

2 

  Lietuvių kalba

IG-IVG kl. 

 Trečiadienis, 15.00

 K 104 

4. 

Violeta Baltūsienė 

4 

  Matematika

IG-IVG kl. 

 Pirmadienis 8.55-9.40 

Antradienis 8.00-9.30; 

Ketvirtadienis 15.05-15.50 

 A207 

5. 

Irena Černeckienė 

2 

 Fizika 

IG-IVG kl. 

Penktadienis 9.55

Pirmadienis 15.00

 Biblioteka

6. 

Raimonda Gumbaragienė 

2 

 Lietuvių kalba 

5-8 kl. 

Antradienis 14.10 

Antradienis 15.05 

K312 

 K401 

7. 

Lina Jucytė 

3 

 Biologija 

7-8, IG-IVG kl. 

Penktadienis 08.55 ir 12.10

Ketvirtadienis 

10.55

 K404 

8. 

Virgilija Kavoliūnienė 

1 

  Lietuvių kalba 

IG-IVG kl. 

Pirmadienis 15.00

  A 212

9. 

Kęstutis Kaulius 

2 

  Biologija

7-8, IG-IVG kl. 

Trečiadienis 15.00

  K 405

10. 

Rima Novikienė 

2 

  Biologija

5-6 kl. 

Antradienis 15.00

Ketvirtadienis 14.00

 K 308

K 405

11. 

Jolanta Petrauskienė 

2 

  Matematika

7-8 kl. 

 Pirmadienis 15.00 

Antradienis 15.00 

  K 104

12. 

Alma Razmienė 

2 

 Prancūzų k.  

IG-IIG kl. 

 Trečiadienis 13.10

 A307 

13. 

Arnoldas Slušnys 

1 

 Informatika

IIG-IVG kl. 

 Pirmadieniais 15.10

 K 305 

14. 

Irma Šedienė 

1 

  Lietuvių kalba 

IG-IVG kl. 

Ketvirtadienis 

15.10

 A210 

15. 

Vilma Švitrienė 

2 

 Chemija 

IG-IVG kl. 

 Pirmadienis 15.00 

Ketvirtadienis 15.00 

 K 403

 

 

 

  1. Mokinių poreikiams tenkinti, pagalbai teikti, konsultacijų grafikas.

 

Eil. nr. 

Mokytojo (-s) vardas, pavardė 

 Valandos 

Dalykas 

Klasės 

Laikas 

Vieta 

 1

Vilius Adomaitis 

1 

Geografija 

IG-IVG kl. 

Pirmadienis 15.00

A 103 

 2

Andrius Aniulis 

1 

Matematika 

5-8 kl. 

  Trečiadienis 15.00

  K 306

 3

Daiva Ataitė 

2 

Lietuvių kalba 

7-IVG kl. kl. 

 Pirmadienis 15.00

Pirmadienis 16.00

 K104 

 4

Violeta Baltūsienė 

2 

Matematika 

IG-IVG kl. 

Trečiadienis 15.05

Penktadienis 8.00

 A207 

 5

Elona Bružienė 

1 

Matematika 

Pradinių klasių 

 Antradienis 15.00  

 2 klasė

 6

Laima Bružienė 

2 

Matematika 

8-IVG kl. 

 Pirmadienis  8.00

Trečiadienis  8.00

 A213 

K401 

 7

Audronė Budrienė 

1 

Lietuvių kalba 

5-IIIG kl. 

  Pirmadienis 14.00

 K 103

 8

Inga Būgienė 

1 

Matematika 

IVG kl. 

 Trečiadienis 8.00 

 A101 

 9

Vilma Domarkienė 

2 

Anglų kalba 

IG-IVG kl. 

 Trečiadienis 12.00

 Trečiadienis  15.00

 A 214 

 10

Laima Gadeikytė 

2 

Lietuvių kalba 

IG-IVG kl. 

 Pirmadienis  14.10 

Antradienis  13.10 

 A204 

 11

Živilė Galinskaitė 

1 

Anglų kalba 

8-IIIG kl. 

 Antradienis 14.10 

 K 114 

 12

Raimonda Gumbaragienė 

1 

Lietuvių kalba 

5-IIG kl. 

 Trečiadienis 14.10  

 K306 

 13

Audrius Janonis 

2 

Muzika 

IG-IVG kl. 

 Pirmadienis 15.00

Trečiadienis 15.00

  Aktų salė

 14

Virgilija Kavoliūnienė 

2 

Lietuvių kalba 

IG-IIG kl. 

 Antradienis 15.00

Ketvirtadienis 15.00

  A 212

 15

Dalia Kybartienė 

2 

Matematika 

IG - IVG kl. 

 Pirmadienis  8.00

Trečiadienis  8.00

 

 A312 

 16

Genovaitė Macienė 

1 

Lietuvių kalba 

8, IVG kl. 

 Pirmadienis, 15.00 

 K308 

 17

Sotera Martusevičienė 

1 

Matematika 

Pradinių klasių 

 Pirmadienis 15.00 

 3 klasė

 18

Vilma Meilienė 

2 

Matematika 

5-IVG kl. 

 Trečiadienis 8.00

Penktadienis 13.10  

 K102 

K311 

 19

Lina Odinienė 

1 

Lietuvių kalba 

5-IG kl. 

 Antradienis 14.10 

 K 113 

 20

Ilona Padriezienė 

1 

Anglų kalba 

5-7 kl. 

 Pirmadienis 

14.10 

 K102 

 21

Kristina Paulauskienė 

1 

Anglų kalba 

5-7 

 Pirmadienis 15.00

  K 204

 22

Jolanta Petrauskienė 

2 

Matematika 

6-IVG kl. 

 Pirmadienis 15.05 

  

K208 

 23

Neda Petrauskienė 

1 

Anglų kalba 

5-7 kl. 

Ketvirtadienis 13:10 

 K105 

 24

Irena Puškorienė 

1 

Matematika 

5-7 kl. 

 Ketvirtadienis 

14.10 

 K208 

 25

Dovilė Račkuvienė 

1 

Anglų kalba 

5-IIG kl. 

 Pirmadienis 14.55 

 K201 

 26

Irma Šedienė 

2 

Lietuvių kalba 

IG-IVG kl. 

 Trečiadienis 

15.00 

 A210 

 27

Birutė Šidlauskaitė 

1 

Lietuvių kalba 

5-8 kl. 

 Ketvirtadienis 15.00 

 K209 

 28

Asta Šličienė 

1 

Matematika 

Pradinių klasių 

 Pirmadienis

15.00 

 K107 

 29

Janina Tutinienė 

2 

Anglų kalba 

IG-IVG kl. 

Pirmadienis 14.10 

Pirmadienis 14.55 

 A309 

 30

Martyna Uljanova 

1 

Anglų kalba 

5-7 kl. 

 Pirmadienis 14.10 

  K311

 31

Stanislava Verseckienė 

1 

Matematika 

7-IIIG kl. 

 Antradienis  15.00 

 A205 

32

Gražina Zaborienė 

2 

Anglų kalba 

IG-IVG kl. 

Trečiadienis 12.00 

Trečiadienis  15.00 

 A313 

 33

Rasa Žygaitienė 

2 

Lietuvių kalba 

IG-IVG kl. 

Trečiadienis 14.10 

Penktadienis 14.10 

 A311 

 34

Remigija Žiubrienė 

2 

Anglų kalba 

8-IVG kl. 

Antradienis 15.00

Trečiadienis 14.00

 A306

 35

Regina Petrauskienė 

2 

Vokiečių kalba  

iš užsienio grįžusiems mokiniams 

7-8 

Antradienis 14.00

Ketvirtadienis 15.00

 K 206

 36

Raimonda Gumbaragienė 

 

4 

Lietuvių kalba iš užsienio grįžusiems mokiniams 

7-8 kl. 

Pirmadienis 15.05 

Trečiadienis 15.05 

Ketvirtadienis 15.05

Penktadienis 15.05 

 K401 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Parengė

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Vaiva Krikščiūnaitė - Buitvydė

 

Informacija paruošta 2020-09-04

"Dangaus karalystė yra kaip dirvoje paslėptas lobis. Atradęs jį, žmogus tai nuslepia;
iš to džiaugsmo eina, parduoda visa, ką turi, ir perka tą dirvą."

MT 13:44