(8 678) 80122

info@kpg.lt

Trišaliai susitikimai

Trišaliai susitikimai (mokinys, mokinio tėvas, dalyko mokytojas) 2019-2020 m.m.

 

REGISTRUOJANTIS NURODYKITE MOKINIO VARDĄ, PAVARDĘ, KLASĘ

 

2019 m. lapkričio 5 d. trišaliai susitikimai  I-IVG kl. 

2019 m. lapkričio 12 d. trišaliai susitikimai 5-6 kl. 

2019 m. lapkričio 19 d. trišaliai susitikimai 7-8 kl. 

 

Trišaliai susitikimai vyks Gimnazijos pastate (J. Pabrėžos g. 4). Mokytojų kabinetai Gimnazijos tinklapyje bus paskelbti likus 2 dienoms iki pokalbių, ir Gimnazijoje I aukšto foje.

 

5-6 KLASIŲ TRIŠALIAMS SUSITIKIMAMS PASKIRTI KABINETAI

Mokytojo Vardas Pavardė

Dėstomas dalykas, klasės auklėtoja/as

Kabinetas

(J. Pabrėžos g. 4)

Ančerytė Danutė

tikyba

316 k.

Aniulis Andrius

matematika, 5b klasės auklėtojas

306 k.

Armoškienė Rūta

anglų kalba

114 k.

Ataitė Daiva

lietuvių kalba

104 k.

Bambalaitė Jovita

dailės ir technologijos

112 k.

Bastienė Ada

dailė ir technologijos, 5a klasės auklėtoja

309 k.

Bernienė Loreta

matematika, 6a klasės auklėtoja

208 k.

Budrienė Audronė

lietuvių kalba

103 k.

Buožius Egidijus

technologijos

Dirbtuvės 2

Cegelnikienė Aurelija

rusų kalba

101 k.

Čičiūnienė Reda

tikyba

216 k.

Drąsutytė-Meškauskienė Lina

kūno kultūra, 5c klasės auklėtoja

405 k.

Gagytė Alina

geografija

205 k.

Gumbaragienė Raimonda

lietuvių kalba

113 k.

Kalniuvienė Irma

istorija

skaitykla

Liaudanskaitė Liudmila

dailė

Mokytojų kambarys

Macienė Genovaitė

rusų kalba, lietuvių kalba, 7b klasės auklėtoja

312 k.

Masiokas Vismantas

technologijos

Dirbtuvės 1

Miežetienė Edita

informacinės technologijos, 8d klasės auklėtoja

304 k.

Norvaišienė Regina

istorija

201 k.

Novikienė Rima

biologija

308 k.

Padriezienė Ilona

anglų kalba

102 k.

Paulauskienė Kristina

anglų kalba, 6d klasės auklėtoja

204 k.

Petrauskienė Jolanta

matematika

107 k.

Petrauskienė Regina

vokiečių kalba

Mokytojų kambarys

Petrauskienė Neda

anglų kalba, 6b klasės auklėtoja

105 k.

Puškorienė Irena

matematika

2 klasė

Račkuvienė Dovilė

anglų kalba

401 k.

Raudienė Audronė

istorija

skaitykla

Šidlauskaitė Birutė

lietuvių k. 5e klasės auklėtoja

209 k.

Uljanova Martyna

anglų kalba

311 k.

Valiūnienė Virginija

kūno kultūra, 5d klasės auklėtoja

307 k.

Vaškytė Oksana

muzika

1 klasė

Žiubrys Rolandas

kūno kultūra, 6c klasės auklėtojas

310 k.

Žygaitienė Rasa

lietuvių kalba

207 k.

 

 

 

 

Eil. Nr.

Mokytojo vardas, pavardė

Dėstomas dalykas

REGISTRACIJA

1.                                      

Adomaitis Vilius

geografija

https://calendly.com/viliusad

2.                                      

s. Ančerytė Danutė FMSC

tikyba

https://calendly.com/sesuo-danute

3.                                      

Aniulis Andrius

matematika

https://calendly.com/andriusav

4.                                      

Arlauskienė Giedrė

vokiečių kalba

https://calendly.com/g-arlauskiene

5.                                      

Armoškienė Rūta

anglų kalba

https://calendly.com/antraste2

6.                                      

Ataitė Daiva

lietuvių kalba

https://calendly.com/daiva-ataite

7.                                      

Baltūsienė Violeta

matematika

https://calendly.com/viobalt

8.                                      

Bambalaitė Jovita

dailė, technologijos

https://calendly.com/jjoovviittaa22

9.                                      

Bastienė Ada

technologijos

https://calendly.com/adabastiene

10.                                  

Bernienė Loreta

matematika

https://calendly.com/loretab12

11.                                  

Bėrantaitė Aurelija

chemija

https://calendly.com/berantaite1977

12.                                  

Bružienė Laima

matematika

https://calendly.com/laimaesu

13.                                  

Budrienė Audronė

lietuvių kalba

https://calendly.com/audrone-budre

14.                                  

Būgienė Inga

ekonomika, matematika

https://calendly.com/ekonomika-inga

15.                                  

Buožius Egidijus

technologijos

https://calendly.com/egbuoz

16.                                  

Cegelnikienė Aurelija

rusų kalba

https://calendly.com/aurelija-cegelnikiene

17.                                  

Čičiūnienė Reda

tikyba

https://calendly.com/redaciciuniene

18.                                  

Černeckienė Irena

fizika

https://calendly.com/irena-cerneckiene

19.                                  

Dočkuvienė Rita

lietuvių kalba

https://calendly.com/ritaolsauskiene

20.                                  

Domarkienė Vilma

anglų kalba

https://calendly.com/domark-vilma

21.                                  

Drąsutytė - Meškauskienė Lina

kūno kultūra

https://calendly.com/rankininke

22.                                  

Gadeikytė Laima

lietuvių kalba

https://calendly.com/galaima4

23.                                  

Gagytė Alina

geografija

https://calendly.com/cigonealina

24.                                  

Gumbaragienė Raimonda

lietuvių kalba

https://calendly.com/gelmina6

25.                                  

Jucytė Lina

biologija

https://calendly.com/jucytelina10

26.                                  

Kalniuvienė Irma

istorija

https://calendly.com/irma0420

27.                                  

Kaulius Kęstutis

biologija

https://calendly.com/kestas-kaulius

28.                                  

Kavoliūnienė Virgilija

lietuvių kalba

https://calendly.com/virkav

29.                                  

Kybartienė Dalia

matematika

https://calendly.com/dalky9

30.                                  

Kuprelis Vaidas

istorija

https://calendly.com/vaidaskuprelis

31.                                  

Liaudanskaitė Liudmila

dailė

Liuda

32.                                  

Macienė Genovaitė

rusų kalba,

lietuvių kalba

https://calendly.com/genuteval

33.                                  

Mackevičius Vaidas

informacinės technologijos

https://calendly.com/mokykla-informatika

34.                                  

Mačėnas Alfonsas

šokis

Mokiniai ir tėvai pokalbiuose dalyvauja be išankstinės registracijos

35.                                  

Masiokas Vismantas

technologijos

Mokiniai ir tėvai pokalbiuose dalyvauja be išankstinės registracijos

36.                                  

Meilienė Vilma

matematika

https://calendly.com/vilmeil

37.                                  

Miežetienė Edita

informacinės technologijos

https://calendly.com/edita-mezetiene

38.                                  

Norvaišienė Regina

istorija

https://calendly.com/norregina

39.                                  

Novikienė Rima

biologija

https://calendly.com/novrima

40.                                  

Padriezienė Ilona

anglų kalba

https://calendly.com/ilona-padrieziene

41.                                  

Paulauskienė Kristina

anglų kalba

https://calendly.com/paulauskienekristina

42.                                  

Petrauskienė Jolanta

matematika

https://calendly.com/jolarama

43.                                  

Petrauskienė Neda

anglų kalba

https://calendly.com/nedasventickyte

44.                                  

Petrauskienė Regina

vokiečių kalba

https://calendly.com/reginapetra42

45.                                  

Puškorienė Irena

matematika

https://calendly.com/irutep

46.                                  

Raudienė Audronė

istorija

https://calendly.com/audraud

47.                                  

Račkuvienė Dovilė

anglų kalba

https://calendly.com/dovilebruz

48.                                  

Razmienė Alma

prancūzų kalba

https://calendly.com/alrazmiene31

49.                                  

Rimkutė Danutė

lietuvių kalba

https://calendly.com/d7-rimkute

50.                                  

Simaitienė Jolanta

muzika

Mokiniai ir tėvai pokalbiuose dalyvauja be išankstinės registracijos

51.                                  

Slušnys Arnoldas

informacinės technologijos

https://calendly.com/arnoldas-slusnys

52.                                  

Šedienė Irma

lietuvių kalba

https://calendly.com/isediene

53.                                  

Šidlauskaitė Birutė

lietuvių kalba

https://calendly.com/bsidlauskaite

54.                                  

Šneideraitis Antanas

tikyba

https://calendly.com/a-sneideraitis

55.                                  

Švitrienė Vilma

chemija

https://calendly.com/oskine63

56.                                  

Tutinienė Janina

anglų kalba

https://calendly.com/krerad

57.                                  

Uljanova Martyna

anglų kalba

https://calendly.com/umartyna

58.                                  

Urbonas Arūnas

kūno kultūra

https://calendly.com/arunas-urbonas

59.                                  

Vaišvilas Nerijus

geografija

https://calendly.com/nvaisvilaskpg

60.                                  

Valiūnienė Virginija

kūno kultūra

https://calendly.com/virginija305

61.                                  

Vaškytė Oksana

muzika

https://calendly.com/ovaskyte4 

62.                                  

Verseckienė Stanislava

matematika  

https://calendly.com/stasesu

63.                                  

Zaborienė Gražina

anglų kalba

https://calendly.com/gegytegrazina

64.                                  

Zemdliauskaitė Rasa

fizika

https://calendly.com/rasa-zemdarbas

65.                                  

Žiubrienė Remigija

anglų kalba

https://calendly.com/remigija-ziubriene

66.                                  

Žiubrys Rolandas

kūno kultūra

https://calendly.com/rolandas-ziubrys

67.                                  

Žygaitienė Rasa

lietuvių kalba

https://calendly.com/rasazygaitiene

 

  

 

Informacija atnaujinta 2019-10-24

"Dangaus karalystė yra kaip dirvoje paslėptas lobis. Atradęs jį, žmogus tai nuslepia;
iš to džiaugsmo eina, parduoda visa, ką turi, ir perka tą dirvą."

MT 13:44