(8 678) 80122

info@kpg.lt

Vasrio 16-osios protmūšis

Vasrio 16-osios protmūšis

  • vasario 17, 2020

Štai ir praūžė Pranciškonų gimnazijos Tėvų Atstovybės organizuotas tradicinis bendruomenę buriantis Vasario 16-osios protmūšis! Džiaugiamės, kad ketvirtus metus organizuojamas audringas proto mūšis šiemet sukvietė 27 komandas, kurias sudarė vienas mokytojas, keturi tėvai ir keturi mokiniai. Renginyje dalyvavo 243 dalyviai.
Pirmosios vietos nugalėtoja tapo „Smetoniniai ŪSAI“ komanda, kuriai atiteko medaliai, tėvų atstovybės įsteigta iš rankų į rankas keliaujanti taurė ir kelionė į Vilnių. Antrąją vietą iškovojo „Kovotojai“ , o trečiąją –abiturientų komanda „Dideli smegenai“. Komandoms, kurios iškovojo antrą ir trečią vietas, taip pat buvo įteikti medaliai.
Nuoširdžiai dėkojame protmūšį organizuoti padėjusioms Kretingos rajono savivaldybės Motiejaus Valančiaus viešosios bibliotekos darbuotojoms Brigitai Barkauskaitei-Tamašauskei ir Birutei Naujokaitienei.
Didžiausia padėka mūsų pagrindiniams rėmėjams - tėveliams, kurie įsteigė prizus ir mus vaišino saldainiais, sausainiais, arbata!!!
Dėkojame Gimnazijos tėvų atstovybei už puikiai organizuotą renginį, mokiniams, tėveliams, mokytojams už galimybę pabūti kartu ir atšvęsti Lietuvos gimtadienį kitaip!
Dėkojame mokytojai Redai Čičiūnienei už nuotraukas!