(8 678) 80122

info@pranciskonugimnazija.lt

Pranciškonų gimnazijos Padėkos šventė

Pranciškonų gimnazijos Padėkos šventė

  • gegužės 15, 2019

Besibaigiant mokslo metams, tradicinėje Pranciškonų gimnazijos Padėkos šventėje apdovanoti geriausi gimnazijos mokiniai, pasiekę aukščiausių rezultatų respublikinėse, rajoninėse matematikos, biologijos, chemijos, fizikos, informacinių technologijų, lietuvių, anglų, prancūzų, rusų kalbų, istorijos olimpiadose, meninio skaitymo, jaunųjų filologų konkursuose. Taip pat pagerbti juos mokę mokytojai bei įteiktos Padėkos mokinių tėveliams, skatinantiems siekti aukštų mokymosi rezultatų ir ugdantiems atsakingą, brandžią, katalikiškas vertybes puoselėjančią asmenybę. 
Šventę pradėjęs Gimnazijos direktorius Alvydas Virbalis OFM dėkojo visiems, kurie padėjo, rūpinosi, pritarė sumanymams ir nuoširdžiai stengėsi, kad Gimnazijos bendruomenės veikla būtų prasminga, vienijanti, skatinanti kūrybiškumą, įkvepianti mokinius dalyvauti įvairiuose projektuose, konkursuose, olimpiadose. 
Padėkos šventėje dalyvavęs Kretingos rajono meras Antanas Kalnius kvietė pasidžiaugti – iš šimto geriausių Lietuvos mokyklų Pranciškonų gimnazija dvidešimt antra! Meras dėkojo mokiniams ir jų mokytojams, kad garsina Gimnazijos ir Kretingos miesto vardą ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje. 
Šventėje buvo įteikta penkiasdešimt direktoriaus padėkų mokiniams už Gimnazijos vardo garsinimą ir rajone pasiektus aukštus rezultatus. Mažesniųjų brolių ordino Lietuvos šv. Kazimiero provincijos ministro Algirdo Malakauskio OFM pasirašytos padėkos už Gimnazijos vardo garsinimą respublikinėse olimpiadose ir konkursuose buvo įteiktos šešiems mokiniams. Jiems Gimnazija dovanoja kelionę į Slovakijos kalnus. 

Padėkos koncerto kulminacija tapo Karinių pajėgų pučiamųjų orkestro (vadovas - Egidijus Miknius) koncertas. Orkestras atvyko pasveikinti IIIGe klasės mokinį Liną Daugėlą – gimnazistas dalyvavo fotonuotraukų konkurse ,,Jūrinės valstybės labui!“.
Į Pranciškonų gimnazijos Padėkos šventę pakviesti mokiniai, tėveliai, mokytojai, svečiai džiaugėsi 2018-2019 mokslo metais subrandintais svariais kultūros ir mokslo vaisiais.