(8 678) 80122

info@pranciskonugimnazija.lt

Pranciškonų gimnazijos mokinių išvyka į parodą „Išsilavinimas ir karjera 2017” ir VDU

Pranciškonų gimnazijos mokinių išvyka į parodą „Išsilavinimas ir karjera 2017” ir VDU

  • spalio 01, 2017

Kretingos Pranciškonų gimnazijos IIGc klasės mokiniai su auklėtoja – matematikos mokytoja metodininke Vilma Meiliene ir gimnazijos ugdymo karjerai koordinatore Banga Vinkute rugsėjo 27d. buvo išvykę į Kaune vykusią tarptautinę aukštojo ir vidurinio mokslo parodą „Išsilavinimas ir karjera 2017“. Šį renginį organizavo edukacinė bendrovė „Kalba“. Tos pačios kelionės metu mokiniai aplankė ir Vytauto Didžiojo universitetą.

Minėtoje parodoje moksleiviai galėjo užsiregistruoti į tik parodos lankytojams nemokamą „Karjeros interesų testą“. Kitiems testams taip pat buvo taikoma nuolaida. Mokiniai taip pat galėjo pasiklausyti paskaitų, kurias vedė tiek lietuviai, tiek užsienio universitetų atstovai. Vieną paskaitą vedė ir profesionalus karjeros konsultantas Rytis Jurkėnas, kuris jau buvo keletą kartų vedęs paskaitas ir Pranciškonų gimnazijoje.

Renginyje buvo erdvė, skirta ir užsienio universitetams. Atsovai atvyko iš Didžiosios Britanijos, Olandijos, Danijos ir Maltos.  Priėję prie universitetų stendų moksleiviai buvo supažindinami su skirtingomis aukštosiomis mokyklomis, jų tvarka, studijų programomis. Tuo pat metu, bendraudami, moksleiviai tobulino ir savo anglų kalbos įgūdžius.

Po parodos moksleiviai apsilankė VDU, kur jiems paskaitą apie lyderystę skaitė buvę Pranciškonų gimnazijos mokiniai Mindaugas Šerpytis ir Vidmantas Anužis. Taip pat mokiniai galėjo apžiūrėti VDU biblioteką, buvo supažindinti su universitetu.

Prasminga kelionė praplėtė mokinių akiratį, davė naujų minčių, renkantis studijų kryptį ir paliko neišdildomų įspūdžių.