(8 678) 80122

info@kpg.lt

Matematiniai projektai

Matematiniai projektai

  • kovo 18, 2018
8d klasės ir IG klasės 1-os matematikos grupės mokiniai du mėnesius vykdė matematinius projektus, kurių rezultatus pristatė netradicinėse pamokose. Aštuntokų projektinių darbų tema "Matematika gyvenime", jie bandė pasidairyti aplinkui ir pristatyti draugams, kur mūsų kasdieninėje aplinkoje taikoma matematika. Daugelis rinkosi savo pomėgių sritis: projektiniai darbai supažindino su matematikos pritaikymu sporte, muzikoje, kompiuteriniuose žaidimuose ir netgi žirgyne. Greta tradicinių kasdienių situacijų parduotuvėje ar kavinėje buvo pristatytas ir matematikos taikymas grožio ir mados pasaulyje. 
O IG klasių mokiniai pristatė temą "Mano matematinis atradimas". Jie gilinosi į mokykliniame matematikos kurse nenagrinėjamas, tačiau įdomias matematikos sritis, ieškojo matematinių triukų, įdomybių ir su jomis supažindino draugus.
Netradicinių pamokų metu mokiniai ne tik pateikė savo darbus pasirinkę įvairias pristatymo formas: plakatus, pranešimus, filmukus, viktorinas, vaidinimą, bet ir, aptarę vertinimo kriterijus, argumentuotai vertino bendraklasių pristatymus

Mokinius konsultavo matematikos mokytoja Violeta Baltūsienė.