(8 678) 80122

info@kpg.lt

„Iššūkiai, siejantys mus"

„Iššūkiai, siejantys mus"

  • balandžio 01, 2019

Kovo 29 dieną Pranciškonų gimnazijos mokiniai išvyko į Šiauliuose vykusį renginį "Iššūkiai, siejantys mus", kurį kartu su kitų miestų atstovais organizavo ir mūsų gimnazijos IIGd klasės mokinys Justas Vilčinskas. Kol Justas ruošėsi renginiui, kiti mokiniai aplankė „Rūtos” šokolado fabriko muziejų, kuriame artimiau susipažino su kakavos istorija, taip pat sužinojo įvairių šokolado gaminimo subtilybių. Po to mokiniai vyko svarbiausio kelionės tikslo - pasiklausyti Justo Vilčinsko ir jo bendraamžių pranešimų Šiaulių jaunimo centre. Renginį organizavę mokiniai  motyvavo klausytojus nebijoti iššūkių bei siekti savo tikslų, kartu aptarė ir aktualias šių laikų temas, kaip, pavyzdžiui, depresija. Pranešėjai taip pat supažindino su DofE programa, kuri vykdoma ir mūsų gimnazijoje, bei skatino visus prie jos prisijungti. Už smagią bei prasmingą kelionę mokiniai dėkoja organizatoriui Justui Vilčinskui, lydinčiai mokytojai V. Baltūsienei, o už finansinę paramą Pranciškonų gimnazijai ir British Council.  Informaciją paruošė IIGd klasės mokinė Rugilė Staponkutė.