(8 445) 78 945

info@kpg.lt

GRAFIKAS (IIIG kl. mokinių metinių- projektinių darbų gynimas)

GRAFIKAS (IIIG kl. mokinių metinių- projektinių darbų gynimas)

  • balandžio 30, 2019

III GIMNAZIJOS KLASIŲ MOKINIŲ METINIŲ – PROJEKTINIŲ DARBŲ GYNIMO GRAFIKAS

 

Gegužės  6 d.

I grupė K404 kab.

 

Vertinimo komisija

Laikas

Metinio projektinio darbo pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Metinio projektinio darbo vadovas

R. Jankuvienė,

R. Zemdliauskaitė,

A. Budrienė,

E. Miežetienė

14.00-14.15

Išretėjusio oro poveikio tyrimas

Gabrielius Pjeras Lont IIIGb

I. Černeckienė

14.15-14.30

Mokyklos aplinkos mikroorganizmai

Kristina Butkutė IIIGb

L. Jucytė

14.30-14.45

Biologijos laboratorinių darbų aprašo kūrimas

Vanesa Vaičekauskaitė IIIGa

L. Jucytė

14.45-15.00

Mokinių požiūris į sveikatą ir sveiką gyvenseną

Karina Rutytė IIIGa

Amelija Večerskytė IIIGa

K. Kaulius

15.00-15.15

Maisto priedų įvairovės tyrimas produktuose

Greta Jonutytė IIIGa

K. Kaulius

15.15-15.30

Medaus rūgštingumo tyrimas

Martyna Vaičiūtė IIIGd

Žiliūtė Toma IIIGd

K. Kaulius

15.30-15.45

Kokį poveikį daro išmaniosios technologijos?

Viktorija Seselskytė IIIGd

Simona Endružytė IIIGd

K. Kaulius

15.45-16.00

Natrio hidroksido ir natrio chlorido vandeninių tirpalų elektrolizės tyrimas

Linas Ragainis IIIGb

V. Švitrienė

16.00-16.15

Audinių dažymas gamtiniais dažais

Dominika Lukauskaitė IIIGa

Ruškutė Emilija IIIGa

V. Švitrienė

16.15-16.30

Maisto priedai mokinių vartojamuose saldumynuose ir gėrimuose

Modestas Kuznecovas IIIGd

R. Novikienė

16.30-16.45

Taninų – rauginių medžiagų nustatymas medienoje

Elena Kirdeikytė IIIGa

K. Kaulius

16.45-17.00

DNR išskyrimas ir jos savybių tyrimas

Emilija Naraškevičiūtė IIIGb

K. Kaulius

 

 

 

 

Gegužės 6 d.

II  grupė. A307 kab.

 

Vertinimo komisija

Laikas

Metinio projektinio darbo pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Metinio projektinio darbo vadovas

V. Krikščiūnaitė-Buitvydė,

I. Padriezienė,

D. Rimkutė,

V. Mackevičius

 

 

 

 

 

14.00-14.15

Lietuviški vardai pasaulio žemėlapyje

Lauryna Jovaišaitė IIIGa

Žilinskis Dovydas IIIGc

V. Adomaitis

14.15-14.30

Kūrybinis darbas: Netradicinių pamokų ciklas „Žodžių paunksmėje“

Augusta Dailydėnaitė IIIGc

Viktorija Kupytė IIIGc

Riaubaitė Gabija IIIGc

I. Šedienė

14.30-14.45

Mokytojo paveikslas literatūroje ir realiame gyvenime

Aurelija Plokštytė IIIGc

I. Šedienė

14.45-15.00

Kūrybinis darbas: Amžinas vidurnaktis. Eilėraščiai

Margarita Venslovaitė IIIGd

V. Kavoliūnienė

15.00-15.15

Ar tikrai V. Kudirka nepelnytai pamirštas?

Vytautas Balčiūnas IIIGb

Šarūnas Paulius IIIGb

R. Dočkuvienė

15.15-15.30

Literatūra ir kinas

Austėja Gotautaitė IIIGb

R. Dočkuvienė

15.30-15.45

Lietuvių kalbos įdomybės

Rūta Kaulakytė IIIGb

Kornelija Narvilaitė IIIGb

R. Dočkuvienė

15.45-16.00

Tremtis lietuvių literatūroje

Ema Urbonavičiūtė IIIGb

R. Dočkuvienė

16.00-16.15

Garsūs sportininkai, lankę mūsų mokyklą

Regimantas Dunauskas IIIGb

Eligijus Rabačiauskas IIIGb

Tomas Šličius IIIGb

R. Žiubrys

16.15-16.30

Jauni perspektyvūs Kretingos sportininkai

Džiugas Narkus IIIGb

Edvardas Raminas IIIGb

R. Žiubrys

 

 

Gegužės 6 d.

III grupė. K204 kab.

 

Vertinimo komisija

Laikas

Metinio projektinio darbo pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Metinio projektinio darbo vadovas

D. Žilinskaitė,

A. Bastienė,

A. Slušnys,

D. Ataitė

 

 

 

14.00-14.15

Verslas nuo nulio

Laurynas Lazauskas IIIGc

Orintas Bertašius IIIGc

I. Būgienė

14.15-14.30

Kokią profesiją rinktis, kad netaptum struktūriniu bedarbiu?

Aurelija Narmontaitė IIIGc

I. Būgienė

14.30-14.45

Pranciškoniškojo dvasingumo atspindžiai kūrybiniuose darbuose

Justas Astaševskis IIIGa

J. Motijauskienė

14.45-15.00

Proto mūšis – viktorina 5 klasių   mokiniams

Domantas Bertašius IIIGd

Agnė Dubinskaitė IIIGd

Orinta Šlušnytė IIIGd

R. Čičiūnienė

15.00-15.15

Pirmokų fotosesijos paroda

Kamilė Klapatauskaitė IIIGb

R. Čičiūnienė

15.15-15.30

Videofilmo kūrimas: „Tautos balsai“

Valdas Razma IIIGa

Martynas Bakstys IIIGa

R. Čičiūnienė

15.30-15.45

Kūrybinės dirbtuvės “Esu būti”

Melė Valkiūnaitė IIIGc

L. Liaudanskaitė

15.45-16.00

Gimnazijos freska „Mėlyna giesmė“

Iveta Intaitė IIIGc

L. Liaudanskaitė

16.00-16.15

Masinio šokio organizavimas

Atas Joknys IIIGc

Arūnas Šiukšta IIIGc

A. Mačėnas

16.15-16.30

 Pramoginio šokio pradžia Kretingoje

Rimaitė Margarita IIIGb

 

A. Mačėnas

16.30-16.45

Sportinių šokių prezentacija gimnazijoje

Vingaudas Navickas IIIGa

Tautvydas Stonkus IIIGa

A. Mačėnas

 

 

Gegužės 7 d.

IV grupė A210 kab.

 

Vertinimo komisija

Laikas

Metinio projektinio darbo pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Metinio projektinio darbo vadovas

V. Krikščiūnaitė-Buitvydė,

I. Kalniuvienė,

E. Miežetienė,

V. Rudavičienė

 

 

 

 

 

14.00-14.15

Večių kaimo istorija

Rusnė Zapalytė IIIGa

A. Raudienė

14.15-14.30

Bendravimo paslaptys: kaip žmogus išduoda savo emocijas to nežinodamas

Erika Stankutė IIIGa

A. Šneideraitis

14.30-14.45

Gyvenimas Kretingoje sovietmečiu

Tadas Puškorius IIIGb

Monika Miltinytė IIIGb

A. Raudienė

14.45-15.00

Mano kaimo istorija

Greta Sungailaitė IIIGa

Gabija Trakšelytė IIIGa

 

A. Raudienė

15.00-15.15

 

Lietuvių tautos trėmimai į svetimą kraštą ir mano giminaičių išgyvenimai tremtyje

G. Žilinskaitė IIIGa

A. Raudienė

15.15-15.30

Mano šeimos istorija

K. Leilionaitė IIIGa

A. Raudienė

15.30-15.45

Sovietinės kariuomenės atspindžiai

Gelžinis Julius IIIGa

A. Raudienė

15.45-16.00

Senolių liaudies išmintis

Gabrielė Jonušaitė IIIGa

A. Raudienė

 

Gegužės 7 d.

V grupė K306 kab.

 

Vertinimo komisija

Laikas

Metinio projektinio darbo pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Metinio projektinio darbo vadovas

D. Žilinskaitė,

V. Mackevičius,

D. Ataitė,

J. Petrauskienė

 

 

14.00-14.15

Knygelės “Iracionaliųjų lygčių tipai ir jų sprendimo būdai” kūrimas

Erika Benetytė IIIGd

Miglė Razmutė IIIGb

D. Kybartienė

14.15-14.30

Matematikos 5-8 klasių geometrijos uždavinynas

Edvinas Biša IIIGb

Neda Paulikaitė IIIGb

V. Meilienė

14.30-14.45

Viktorina 8 kl. mokiniams ”Matematikos linksmybės”

Erika Kazakevičiūtė IIIGa

Elžbieta Embrasaitė IIIGa

V. Meilienė

14.45-15.00

Garso sistema

Rokas Antipovas IIIGc

V. Masiokas

15.00-15.15

 

Elektroninis laikrodis

Martynas Bružas IIIGc

V. Masiokas

15.15-15.30

Krepšinio švieslentė

Ignas Balčiūnas IIIGb

A. Slušnys

15.30-15.45

Mobilioji aplikacija mokyklai Android operacinei sistemai

Simonas Baltūsis IIIGc

A. Slušnys

15.45-16.00

Tinklinio rezultato lentelė

Simonas Leščiauskas IIIGa

A. Slušnys

16.00-16.15

Matematinių žinių patikrinimas sukurtoje programoje

Dovydas Žilys IIIGb

A. Slušnys

16.15-16.30

Gimnazijos freska. Augalai

Aistė Barasaitė IIIGa

L. Liaudanskaitė

 

 

 

 

 

Gegužės 7 d.

 

VI grupė. K209

 

Vertinimo komisija

Laikas

Metinio projektinio darbo pavadinimas

Mokinio vardas, pavardė, klasė

Metinio projektinio darbo vadovas

R.Jankuvienė,

A. Slušnys,

K. Paulauskienė,

L. Gadeikytė,

 

 

 

14.00-14.15

British and American English: the main differences

Greta Stukaitė IIIGd

Vaiva Stončaitytė IIIGd

V. Domarkienė

14.15-14.30

Kretinga town history throughout the years

Romas Paksas IIIGd

Kasparas Diminskis IIIGd

V. Domarkienė

14.30-14.45

British and Lithuanian traditions: similarities and differences

Elzė Pilibaitytė IIIGd

V. Domarkienė

14.45-15.00

14-20 metų jaunimo anglų kalbos vartojimas socialiniuose tinkluose

Vilius Juodys IIIGa

G. Gegytė

15.00-15.15

Užsienio studentų patirtis Lietuvoje

Milda Donauskaitė IIIGa

G. Gegytė

15.15-15.30

English idioms

Greta Zastartaitė IIIGc

J. Tutinienė

15.30-15.45

Įvairių šiltinimo medžiagų šiluminių savybių tyrimas

Lukas Skarulskis IIIGc

Rufas Riepšas IIIGc

J. Menčinskienė

15.45-16.00

Paprasčiausi optiniai prietaisai

Rokas Pazdrazdis IIIGc

J. Menčinskienė

16.00-16.15

Stilizuoti Kretingos, Palangos, Klaipėdos lankytinų vietų žemėlapiai

Fausta Jazbutytė IIIGd

D. Žilinskaitė

16.15-16.30

Sprigto greičio ir jėgos nustatymas

Agnė Rancaitė IIIGc

I. Černeckienė

 

 

____________