(8 678) 80122

info@kpg.lt

Europos vicečempionu tapo Matas Jonauskas

Europos vicečempionu tapo Matas Jonauskas

  • gegužės 28, 2018

Lenkijos Vroclavo mieste vyko Europos jaunių 16-18 m. čempionatas buvo itin sėkmingas Kretingos karatė kiokušin klubo „SHODAN“ auklėtiniams. Europos vicečempionu tapo Matas Jonauskas.

Matas dalyvavo kata rungtyje (technikos demonstravimo). Pirmoje kovoje visų teisėjų sprendimu 5:0 kretingiškis buvo techniškesnis už bulgarą Tsvetaną Urimovą, ketvirtfinalyje taipogi daugumos 4:1 sprendimu įveiktas ispanas Ferrer Carles, pusfinalio kovoje taip pat 4:1 įveiktas rumunas Scabo Norbert. Finalinėje kovoje Matui teko labai pajėgus varžovas iš Ukrainos Roman Kaminski, deja po technikos atlikimo teisėjai pergalę skyrę ukrainiečiui. Nepaisant to Matas iškovojo istorinį medalį jaunių 16-18m. amžiaus grupėje tapdamas Europos vicečempionu. Šios varžybos buvo 4 Europos čempionatas kretingiškiui, prieš tai buvusiuose čempionatuose nepavykdavo užkopti ant prizininkų pakylos, bet nepaisant to Kretingos Pranciškonų gimnazijos auklėtinis dar stipriau treniravosi bei tobulėjo ir savo nuosekliu ir sąžiningu darbu pasiekė tokį aukštą rezultatą.

           

Kretingos karatė kiokušin „Shodan“ mokyklos treneriai Lukas Kubilius bei Aivaras Baltmiškis džiaugiasi savo auklėtinių startais aukščiausio lygio varžybose. Mato pasiekimas yra pavyzdys visiems kaip galima nuosekliu ir sąžiningu darbu pasiekti aukščiausių rezultatų. Mokykla nori padėkoti Kretingos Pranciškonų gimnazijai, kurioje jau beveik 10 metų yra ugdomas jaunimas ir propoguojamas šis kovos menas.

 Informaciją parengė Lukas Kubilius