(8 678) 80122

info@kpg.lt

DofE programa (2)

DofE programa (2)

  • gruodžio 01, 2019

Pirmieji mūsų gimnazijos atstovai - Edgaras Zaboras (IIIGc), Justas Vilčinskas (IIIGd) ir Simonas Baltūsis (IVGc) - gavo DofE programos bronzos ženklelius! Šie ženkleliai parodo, kad jaunuoliai 3-6 mėnesius kryptingai dirbo ir pasiekė savo išsikeltus tikslus savanorystės, įgūdžių ir aktyvios veiklos srityse, o taip pat sugebėjo bendradarbiaudami pasiruošti ir įveikti dviejų dienų žygį. Mokiniams patarė ir padėjo DofE programos vadovai mokytojai Violeta Baltūsienė ir Vilius Adomaitis.

Iškilminga apdovanojimų ceremonija, kurios metu buvo apdovanoti 90 DofE dalyvių iš visos Lietuvos, vyko Seime, Kovo 11-osios salėje. Nelengvą kelią iki apdovanojimų įveikusius sveikino Švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius, Seimo narys Mantas Adomėnas, o apdovanojimus ir pažymėjimus įteikė Didžiosios Britanijos ambasadorius Brian Olley. Prieš ceremoniją mūsų gimnazijos delegacija dar spėjo apžiūrėti Seimo rūmus ir aplankyti Seimo narį Antaną Vinkų.