(8 678) 80122

info@kpg.lt

Apsakymų kūrimas angliškai

Apsakymų kūrimas angliškai

  • gegužės 21, 2018

Mūsų gimnazijos komanda, kurią sudarė :Aurelija Plokštytė IIGc, Domantė Lipskytė IIGc, Greta Zastartaitė IIGc, Austėja Gotautaitė IIGb, Emilija Naraškevičiūtė IIGb, Aistė Barasaitė IIGb  ir anglų k. mokytoja K. Tamošauskienė dalyvavo tarptautiniame virtualiame projekte “Let‘s create a book“. Projektas prasidėjo 2017 spalio mėnesį ir baigėsi 2018 gegužės mėnesį.Šiame projekte dalyvavo 8-12 klasių mokiniai iš 37-ių Lietuvos, Lenkijos, Latvijos ir Čekijos mokyklų. Projekto metu buvo sukurti  devyni apsakymai, kurie yra patalpinti eknygoje, žr. :
https://view.joomag.com/lets-create-a-book/0801487001515694576?preview
 

Mūsų komanda turėjo parašyti intriguojantį apsakymo tęsinį, bei jį iliustruoti. Apsakymą kūrėme  kartu su Eduardo Balsio, Klaipėdos „Varpo“ ir Marijampolės Rygiškių Jono gimnazijų mokiniais  ir jį pavadinome „Ifatuated Runaways“.

  Dalyvaudami projekte su kitų mokyklų mokiniais ir kurdami apsakymus angliškai bei patys juos iliustruodami, turėjome puikią galimybę originaliai išreikšti savo mintis, išplėsti anglų kalbos žodyną ir gilinti gramatikos žinias.

Informaciją parengė anglų kalbos mokytoja Kazimiera Tamošauskienė