(8 678) 80122

info@kpg.lt

6 c kl. profesinio veiklinimo programa

6 c kl. profesinio veiklinimo programa

  • gegužės 03, 2018
Balandžio 30 dieną 6c klasės mokiniai kartu su auklėtoja  Martyna Uljanova dalyvavo Profesinio veiklinimo pažintinėje programoje. Šeštokai susipažino su mokinės Gitos Vaikėnaitės mamos,  Daivos Vaikėnienės, darboviete - Kretingos rajono savivaldybe bei joje dirbančiais specialistais. D. Vaikėnienė mokiniams pristatė savo -  teisininko -  profesiją:  ji suteikia nemokamą teisinę pagalbą rajono gyventojams - ne tik suaugusiems, bet ir jaunimui, paaugliams. 
Mokiniai bendravo ir su rajono meru  Juozu Mažeika bei mero pavaduotoja  Danute Skruibiene. Ji papasakojo mokiniams apie  jaunimo iniciatyvas, pavyzdžiui, laisvalaikio centrą  ,,Savas kampas" bei įvairias akcijas ir kitas veiklas, skirtas jaunimui. Vicemerė D.Skruibienė pakvietė šeštokus dalyvauti ir gegužės 28 d. vyksiančiame ,,UNICEF bėgime" ir taip paremti Mozambiko vaikus.
Mero patarėja Asta Machmajeva vedžiojo mokinius  po įvairius savivaldybės skyrius,  trumpai pristatydama, jų veiklą. Šeštokai apsilankė ir posėdžių salėje, imitavo rajono  tarybos posėdį bei balsavimą.
Dėkojame  teisininkei Daivai Vaikėnienei už suteiktą galimybę susipažinti su mūsų rajono savivaldybe bei valstybės tarnautojų darbu.
Informaciją parengė M. Uljanova