(8 445) 78 945

info@kpg.lt

Mokytojų konsultacijos mokinių tėvams vyksta kiekvieną savaitės dieną mokytojo nurodytu laiku.

Registruotis konsultacijai prašome prieš 3 dienas Gimnazijos raštinėje arba telefonu 78945.

 

VIEŠOJI ĮSTAIGA PRANCIŠKONŲ GIMNAZIJA

MOKYTOJŲ KONSULTACIJŲ MOKINIŲ TĖVAMS TVARKARAŠTIS 2017 – 2018 M. M.

 

Mokytojo vardas pavardė

Dalykas

Laikas

Vieta

Adomaitis Vilius

Geografija

Trečiadienis,

15.05-15.50 val.

A 103

Andrijauskienė Stanislava

Matematika

Trečiadienis,

12.10-12.55 val.

Mokytojų kambarys

Ančerytė Danutė FMSC

Tikyba

Ketvirtadienis,

14.10 - 14.55 val.

Mokytojų kambarys

Aniulis Andrius

Matematika

Antradienis,

8. 55 -9.40 val.

Mokytojų kambarys

Arlauskienė Giedrė

Vokiečių kalba

Trečiadienis,

10.55- 11.40 val.

Mokytojų kambarys

Armoškienė Rūta

Anglų kalba

Penktadienis,

15.05-15.50 val.

K 114

Ataitė Daiva

Lietuvių kalba

Antradienis,

 15.00 - 15.45 val.

K 108

Bėrantaitė Aurelija

Chemija

Pirmadienis,

12.10-12.55 val.

Mokytojų kambarys

Bružienė Laima

Matematika

Trečiadienis,

10.00-10.40 val.

A213

Baltūsienė Violeta

Matematika

Pirmadienis,

13.10-13.55 val.

A 207

Bernienė Loreta

Matematika

Pirmadienis,

9.55 - 10.40 val.

K 312

Borsato Giovannina FMSC

Tikyba

Pirmadienis,

10.55-11.40 val.

K 316

Budrienė Audronė

Lietuvių kalba

Pirmadienis,

13.00 - 13.40 val.

K 103

Buožius Egidijus

Technologijos

Pirmadienis,

9.55 - 10.40 val.

Dirbtuvės 2

Būgienė Inga

Matematika, ekonomika

Penktadienis,

10.55 - 11.40 val.

A 302

Cegelnikienė Aurelija

Rusų kalba

Trečiadienis,

8.55-9.40 val.

K 101

Černeckienė Irena

Fizika

Antradienis,

8.55-9.40 val.

Mokytojų kambarys

Čičiūnienė Reda

Tikyba

Antradienis,

14.10-14.55 val.

K 216

Domarkienė Vilma

Anglų kalba

Pirmadienis,

10.55- 11.40 val.

A 214

Dzimidas Ramūnas

Geografija, kūno kultūra

Pirmadienis,

10.55- 11.40 val.

Mokytojų kambarys

Gadeikytė Laima

Lietuvių kalba

Antradienis,

9.55-10.40 val.

A 204

Gagytė Alina

Geografija

Antradienis,

15.00 - 16.00 val.

K 205

Gegytė Gražina

Anglų kalba

Trečiadienis,

10.55-11.40 val.

A 313

Genčiuvienė Eglė

spec. pedagogė

Antradienis,

11.40 – 12.10 val.

K 012

Jucytė Lina

Biologija

Antradienis,

10.55 - 12.10 val.

K 404

Kalniuvienė Irma

Istorija

Trečiadienis,

10.55-11.40 val.

Mokytojų kambarys

Kaulius Kęstutis

Biologija

Antradienis,

12.10 - 12.55 val.

K 405

Kavoliūnienė Virgilija

Lietuvių kalba

Antradienis,

9.55-10.40 val.

A 212

Kybartienė Dalia

Matematika

Ketvirtadienis,

13.10 - 13.55 val.

A 312

Kuprelis Vaidas

Istorija

Antradienis,

8.00 - 8.45 val.

A 104

Liaudanskaitė Liudmila

Dailė

Ketvirtadienis,

12.10-12.55 val.

Mokytojų kambarys

Macienė Genovaitė

Rusų kalba

Antradienis,

8.00 -8.45 val.

K 311

Mackevičius Vaidas

Informacinės technologijos

Penktadienis,

12.10-12.55 val.

Mokytojų kambarys

Mačėnas Alfonsas

Šokis

Trečiadienis,

13.10-13-55 val.

Aktų salė

Masiokas Vismantas

Technologijos

Ketvirtadienis,

10.55-11.40 val.

Dirbtuvės 1

Meilienė Vilma

Matematika

Pirmadienis,

10.55-11.40 val.

K 309

Menčinskienė Jūratė

Fizika

Trečiadienis,

15.05-15.50 val.

K 310

Miežetienė Edita

Informacinės technologijos

Penktadienis,

10.55-11.40 val.

K 304

Motijauskienė Jovita

Technologijo, dailė

 Pirmadienis,

9.55-10.40 val.

Keramikos studija A

Narkuvienė Aldona

Technologijos

Antradienis,

12.10-12.55 val.

A technologi-jų kab.

Navickaitė Aušra

Muzika

Trečiadienis,

10.55-11.40 val.

Mokytojų kambarys

Novikienė Rima

Biologija, žmogus ir gamta

Ketvirtadienis,

10.55-11.40 val.

Mokytojų kambarys

Norvaišienė Regina

Istorija

Antradienis,

8.55-9.40 val.

A 103

Olšauskienė Rita

Lietuvių kalba

Penktadienis,

12.10 - 12.55 val.

Mokytojų kambarys

Padriezienė Ilona

Anglų kalba

Pirmadienis,

9.55-10.40 val.

K 102

Paulauskienė Kristina

Anglų kalba

Pirmadienis,

9.55 -10.40 val.

K 204

Petrauskienė Jolanta

Matematika

Antradienis,

10.55-11.40 val.

K 107

Petrauskienė Regina

Vokiečių kalba

Trečiadienis,

12.10-12.55 val.

Mokytojų kambarys

Puškorienė Irena

Matematika

Penktadienis,

8.55-9.40 val.

Mokytojų kambarys

Račkuvienė Dovilė

Anglų kalba

Trečiadienis,

13.10 - 13.55 val.

K 401

Raudienė Audronė

Istorija

Trečiadienis,
8.55-9.40 val.

K 307

Razmienė Alma

Prancūzų kalba

Antradienis,

14.10-14,55 val.

K 105

Rimkutė Danutė

Lietuvių kalba

Antradienis,

12.10 - 12.55 val.

Mokytojų kambarys

Rudavičienė Virginija

Lietuvių kalba, etninė kultūra

Pirmadienis,

9.00 - 9.40 val.

K 109

Slušnys Arnoldas

Informacinės technologijos

Ketvirtadienis,

8.55-9.40 val.

K 305

Šiaudvytis Albinas

Tikyba

Antradienis,

9.55-10.40 val.

K 316

Šiaulienė Laimutė

Muzika

Pirmadienis,

15.00-16.00 val.

K 104

Šedienė Irma

Lietuvių kalba

Trečiadienis,

12.10-12.55 val.

A 210

Šneideraitis Antanas

Tikyba

Ketvirtadienis,

9.55-10.40 val.

K 316

Švitrienė Vilma

Chemija

Trečiadienis,

10.55-11.40 val.

Mokytojų kambarys

Šlionskytė Veronika

Muzika

Penktadienis,

12.10 - 12.55 val.

Mokytojų kambarys

Tamošauskienė Kazimiera

Anglų kalba

Antradienis,

13.10-13.55 val.

K 113

Tutinienė Janina

Anglų kalba

Ketvirtadienis,

9.55-10.40 val.

A 309

Uljanova Martyna

Anglų kalba

Trečiadienis,

 9.00-9.45 val.

K 311

Urbonas Arūnas

Kūno kultūra

Trečiadienis,

12.10 - 12.55 val.

K 106

Valiūnienė Virginija

Kūno kultūra

Pirmadienis,

13.00 - 13.40 val.

K 106

Zemdliauskaitė Rasa

Fizika

Pirmadienis,

12.10 - 12.55 val.

Mokytojų kambarys

Žiubrienė Remigija

Anglų kalba

Pirmadienis,

14.00 - 15.00 val.

A 306

Žiubrys Rolandas

Kūno kultūra

Ketvirtadienis,

12.10- 12.55 val.

K 106

Žukauskienė Justina

Lietuvių kalba

Pirmadienis,

13.10-13.55 val.

K 209

 


Informacija atnaujinta: 2017-11-22

"Dangaus karalystė yra kaip dirvoje paslėptas lobis. Atradęs jį, žmogus tai nuslepia;
iš to džiaugsmo eina, parduoda visa, ką turi, ir perka tą dirvą."

MT 13:44