Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

IIGe
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G2e kūno kultūra
IIGe
Urbonas Arūnas
(08:00) A301 sporto salė
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k.
G2e biologija
IIGe
Jucytė Lina
K404 gamtos
G2e chemija
IIGe
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k.
 
08:55
 
G2e I u.k. anglų
IIGe
Gegytė Gražina Tutinienė Janina
A309 anglų k. A313 anglų k.
G2e istorija
IIGe
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G2e I u.k. anglų
IIGe
Gegytė Gražina Tutinienė Janina
A309 anglų k. A313 anglų k.
G2e kūno kultūra
IIGe
Urbonas Arūnas
(08:55) K106 Sporto salė (a)
 
9:55
 
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos
G2e tikyba
IIGe
Čičiūnienė Reda Šneideraitis Antanas
A209 tikybos K216 tikybos
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos
G2e muzika
IIGe
Navickaitė Aušra
A teatro studija
G2e 2vokiečių/2rusų
IIGe
Macienė Genovaitė Petrauskienė Regina
K206 vokiečių
 
10:55
 
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k.
G2e informatika
IIGe
Miežetienė Edita Slušnys Arnoldas
K304 informacinių technologijų K305 informacinių technologijų
G2e I u.k. anglų
IIGe
Gegytė Gražina Tutinienė Janina
A309 anglų k. A313 anglų k.
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k.
G2e geografija
IIGe
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
 
12:10
 
G2e 2vokiečių/2rusų
IIGe
Macienė Genovaitė Petrauskienė Regina
K206 vokiečių
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos
G2e fizika
IIGe
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos
G2ae technologijos dailė
IIGa IIGe
Liaudanskaitė Liudmila Masiokas Vismantas Narkuvienė Aldona
A technologijų K112 dailės Dirbtuvės 1
 
13:10
 
G2e ekonomika
IIGe
Būgienė Inga
A207 matematikos
G2e istorija
IIGe
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G2e chemija
IIGe
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G2e pilietiškumo pagrindai
IIGe
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
 
14:10
 
G2e klasės valandėlė
IIGe
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G2e fizika
IIGe
Černeckienė Irena
K402 fizikos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2018.11.22 15:16
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai