Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

IIGd
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G2d pilietiškumo pagrindai
IIGd
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k.
G2d I u.k. anglų k./ rusų k.
IIGd
Gegytė Gražina Macienė Genovaitė
A313 anglų k.
G2d tikyba 2gr./ anglų k. 1 gr.
IIGd
Ančerytė Danutė Gegytė Gražina
A313 anglų k. K316 tikybos
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k.
 
08:55
 
G2d biologija
IIGd
Jucytė Lina
K404 gamtos
G2d kūno kultūra
IIGd
Žiubrys Rolandas
K106 Sporto salė (b)
G2d muzika
IIGd
Navickaitė Aušra
A teatro studija
G2d istorija
IIGd
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
9:55
 
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos
G2d I u.k. anglų k./ vokiečių k.
IIGd
Gegytė Gražina Petrauskienė Regina
A313 anglų k. K206 vokiečių
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos
G2d chemija
IIGd
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G2d tikyba 1gr./ anglų k. 2gr.
IIGd
Gegytė Gražina Šneideraitis Antanas
A209 tikybos A313 anglų k.
 
10:55
 
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k.
G2d fizika
IIGd
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G2d geografija
IIGd
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G2abcde lietuvių k.
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma Žygaitienė Rasa
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k.
G2d kūno kultūra
IIGd
Žiubrys Rolandas
K106 Sporto salė (b)
 
12:10
 
G2d informatika
IIGd
Mackevičius Vaidas Slušnys Arnoldas
K304 informacinių technologijų K305 informacinių technologijų
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos
G2d chemija
IIGd
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G2abcde matematika
IIGa IIGb IIGc IIGd IIGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A312 matematikos
G2cd technologijos dailė
IIGc IIGd
Buožius Egidijus Motijauskienė Jovita Žilinskaitė Dovilė
A keramikos Dirbtuvės 2
 
13:10
 
G2d I u.k. anglų k./ vokiečių k.
IIGd
Gegytė Gražina Petrauskienė Regina
A313 anglų k. K206 vokiečių
G2d istorija
IIGd
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
 
 
G2d I u.k. anglų k./ rusų k.
IIGd
Gegytė Gražina Macienė Genovaitė
A313 anglų k.
 
14:10
 
G2d ekonomika
IIGd
Būgienė Inga
A207 matematikos
G2d klasės valandėlė
IIGd
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
 
 
 
G2d fizika
IIGd
Černeckienė Irena
K402 fizikos
 
 
 
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2018.11.22 15:16
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai