Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

IGe
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G1e dailė
IGe
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
G1abcde lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd IGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K103 lietuvių k.
G1abcde matematika
IGa IGb IGc IGd IGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A302 chemijos ekonomikos
G1e kūno kultūra
IGe
Urbonas Arūnas
K106 Sporto salė (a)
G1e I u.k. anglų
IGe
Gegytė Gražina Tutinienė Janina
A309 anglų k. A313 anglų k.
 
08:55
 
G1e biologija
IGe
Jucytė Lina
K404 gamtos
G1e 2vokiečių/2rusų
IGe
Macienė Genovaitė Petrauskienė Regina
K206 vokiečių
G1e tikyba
IGe
Čičiūnienė Reda Šiaudvytis Albinas
A209 tikybos K216 tikybos
G1abcde lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd IGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K103 lietuvių k.
 
9:55
 
G1abcde matematika
IGa IGb IGc IGd IGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A302 chemijos ekonomikos
G1e biologija
IGe
Jucytė Lina
K404 gamtos
G1e I u.k. anglų
IGe
Gegytė Gražina Tutinienė Janina
A309 anglų k. A313 anglų k.
G1e muzika
IGe
Navickaitė Aušra
K104 muzikos
G1e 2vokiečių/2rusų
IGe
Macienė Genovaitė Petrauskienė Regina
K206 vokiečių
 
10:55
 
G1e chemija
IGe
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G1e informatika
IGe
Miežetienė Edita Slušnys Arnoldas
K304 informacinių technologijų K305 informacinių technologijų
G1e geografija
IGe
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G1abcde lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd IGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K103 lietuvių k.
G1e istorija
IGe
Norvaišienė Regina
A101 lietuvių
 
12:10
 
G1e technologijos
IGe
Masiokas Vismantas Narkuvienė Aldona
A technologijų paruošiamasis Dirbtuvės 1
G1abcde matematika
IGa IGb IGc IGd IGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A302 chemijos ekonomikos
G1e istorija
IGe
Norvaišienė Regina
A101 lietuvių
G1e fizika
IGe
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G1abcde matematika
IGa IGb IGc IGd IGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A302 chemijos ekonomikos
 
13:10
 
G1e I u.k. anglų
IGe
Gegytė Gražina Tutinienė Janina
A309 anglų k. A313 anglų k.
G1e chemija
IGe
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
 
 
 
G1e kūno kultūra
IGe
Urbonas Arūnas
K106 Sporto salė (a)
 
14:10
 
G1e geografija
IGe
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G1e fizika
IGe
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G1e pilietiškumo pagrindai
IGe
Norvaišienė Regina
A101 lietuvių
 
 
 
G1e klasės valandėlė
IGe
Norvaišienė Regina
A101 lietuvių
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2017.11.17 14:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai