Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

IGc
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G1c pilietiškumo pagrindai
IGc
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G1abcde lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd IGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K103 lietuvių k.
G1abcde matematika
IGa IGb IGc IGd IGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A302 chemijos ekonomikos
G1c kūno kultūra
IGc
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G1c I u.k. anglų
IGc
Domarkienė Vilma Žiubrienė Remigija
A214 anglų k. A306 anglų k.
 
08:55
 
G1c tikyba
IGc
Borsato Giovannina Šiaudvytis Albinas
K113 anglų k. K316 tikybos
G1c muzika
IGc
Navickaitė Aušra
K104 muzikos
G1c biologija
IGc
Jucytė Lina
K404 gamtos
G1abcde lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd IGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K103 lietuvių k.
 
9:55
 
G1abcde matematika
IGa IGb IGc IGd IGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A302 chemijos ekonomikos
G1c fizika
IGc
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G1c technologijos
IGc
Buožius Egidijus Motijauskienė Jovita
A technologijų Dirbtuvės 2
G1c I u.k. anglų
IGc
Domarkienė Vilma Žiubrienė Remigija
A214 anglų k. A306 anglų k.
G1c geografija
IGc
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
 
10:55
 
G1c biologija
IGc
Jucytė Lina
K404 gamtos
G1c 2prancūzų/2rusų
IGc
Macienė Genovaitė Razmienė Alma
K105 prancūzų k.
G1abcde lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd IGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K103 lietuvių k.
G1c 2prancūzų/2rusų
IGc
Macienė Genovaitė Razmienė Alma
K105 prancūzų k.
 
12:10
 
G1c kūno kultūra
IGc
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G1abcde matematika
IGa IGb IGc IGd IGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A302 chemijos ekonomikos
G1c fizika
IGc
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G1c klasės valandėlė
IGc
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G1abcde matematika
IGa IGb IGc IGd IGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A302 chemijos ekonomikos
 
13:10
 
G1c dailė
IGc
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
G1c I u.k. anglų
IGc
Domarkienė Vilma Žiubrienė Remigija
A214 anglų k. A306 anglų k.
G1c geografija
IGc
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G1c chemija
IGc
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G1c informatika
IGc
Mackevičius Vaidas Miežetienė Edita
K304 informacinių technologijų K305 informacinių technologijų
 
14:10
 
 
 
 
G1c istorija
IGc
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G1c chemija
IGc
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G1c istorija
IGc
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
 
 
 
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2017.11.24 10:57
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai