Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

IGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G1a muzika
IGa
Šiaulienė Laimutė
K104 muzikos
G1abcde lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd IGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K103 lietuvių k.
G1abcde matematika
IGa IGb IGc IGd IGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A302 chemijos ekonomikos
G1a istorija
IGa
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G1a klasės valandėlė
IGa
Ančerytė Danutė
K109 lietuvių k.
 
08:55
 
G1a istorija
IGa
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G1a pilietiškumo pagrindai
IGa
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G1a I u.k. anglų
IGa
Gegytė Gražina Tutinienė Janina
A309 anglų k. A313 anglų k.
G1abcde lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd IGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K103 lietuvių k.
 
9:55
 
G1abcde matematika
IGa IGb IGc IGd IGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A302 chemijos ekonomikos
G1a 2vokiečių/2prancūzų
IGa
Petrauskienė Regina Razmienė Alma
K105 prancūzų k. K206 vokiečių
G1a biologija
IGa
Jucytė Lina
K404 gamtos
G1a chemija
IGa
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G1a I u.k. anglų
IGa
Gegytė Gražina Tutinienė Janina
A309 anglų k. A313 anglų k.
 
10:55
 
G1a etnokultūra
IGa
Rudavičienė Virginija
K109 lietuvių k.
G1a chemija
IGa
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G1a 2vokiečių/2prancūzų
IGa
Petrauskienė Regina Razmienė Alma
K105 prancūzų k. K206 vokiečių
G1abcde lietuvių k.
IGa IGb IGc IGd IGe
Ataitė Daiva Budrienė Audronė Gadeikytė Laima Kavoliūnienė Virgilija Šedienė Irma
A204 lietuvių k. A210 lietuvių k. A212 lietuvių k. K103 lietuvių k.
G1a kūno kultūra
IGa
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
12:10
 
G1a fizika
IGa
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G1abcde matematika
IGa IGb IGc IGd IGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A302 chemijos ekonomikos
G1a geografija
IGa
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G1a biologija
IGa
Jucytė Lina
K404 gamtos
G1abcde matematika
IGa IGb IGc IGd IGe
Baltūsienė Violeta Bružienė Laima Būgienė Inga Kybartienė Dalia Meilienė Vilma Petrauskienė Jolanta
A207 matematikos A213 matematikos A302 chemijos ekonomikos
 
13:10
 
G1a I u.k. anglų
IGa
Gegytė Gražina Tutinienė Janina
A309 anglų k. A313 anglų k.
G1a kūno kultūra
IGa
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G1a dailė
IGa
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
G1a fizika
IGa
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G1a geografija
IGa
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
 
14:10
 
G1a tikyba
IGa
Borsato Giovannina Čičiūnienė Reda
K216 tikybos K316 tikybos
 
 
 
G1a technologijos
IGa
Bastienė Ada Masiokas Vismantas
A technologijų paruošiamasis Dirbtuvės 1
 
 
 
G1a informatika
IGa
Mackevičius Vaidas Miežetienė Edita
K304 informacinių technologijų K305 informacinių technologijų
 
15:05
 
///// ///// ///// ///// /////
 
16:00
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2017.11.17 14:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai