Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Karnauskaitė Irma IVGe
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
G4 filosofija 3 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
G4 lietuvių k. A 1 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
G4 tikyba 6 gr.
Čičiūnienė Reda
A101 lietuvių
 
08:55
 
 
 
 
G4 chemija A1
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G4 matematika A 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 matematikos modulis 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
 
9:55
 
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G4 matematika A 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. modulis 1 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
 
10:55
 
G4 matematika A 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. A 1 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
G4 biologija A3
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 I u.k. anglų k. modulis 5 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
 
12:10
 
G4 lietuvių k. A 1 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G4 chemija A1
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G4 biologija A3
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
13:10
 
 
 
 
G4 matematika A 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. A 1 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
 
 
 
G4 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
14:10
 
G4 chemija A1
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G4 biologija A3
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
G4 šokis 2 gr.
Mačėnas Alfonsas
K215 choreografijos salė
 
 
 
 
15:05
 
G4 nestandartinių uždavinių sprendimas 1
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G4 šokis 2 gr.
Mačėnas Alfonsas
K215 choreografijos salė
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
G4 chemija modulis
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2018.11.22 15:17
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai