Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Tuška Laurynas IVd
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G4 biologija A2
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4d filosofija
Šneideraitis Antanas
A212 lietuvių k.
 
 
 
 
 
 
 
08:55
 
G4 chemija B
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G4 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
(08:55) K312 lietuvių k.
 
9:55
 
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G4 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G4 matematikos modulis 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
 
10:55
 
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
(10:55) K310 istorijos
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G4 lietuvių k. modulis 4 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
12:10
 
G4 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G4 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 3 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G4 I u.k. anglų k. modulis 2 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
 
13:10
 
G4 biologija A2
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 informacinės techn. 3gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
 
 
 
G4 biologija A2
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 turizmas ir mityba
Žilinskaitė Dovilė
A207 matematikos
 
14:10
 
G4 tikyba 5 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
G4 kūno k. 1gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G4 turizmas ir mityba
Žilinskaitė Dovilė
A207 matematikos
G4 chemija B
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 kūno k. 1gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2017.11.24 10:57
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai