Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Latakaitė Greta IVGc
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
G4 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G4 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 I u.k. anglų 4 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
 
08:55
 
G4 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G4 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G4 filosofija 1gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
G4 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
9:55
 
G4 informacinės techn. 2gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G4 matematikos modulis 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G4 literatūrinė gramatika 2 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
 
10:55
 
G4 tikyba 4 gr.
Ančerytė Danutė
K316 tikybos
G4 I u.k. anglų 4 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
G4 I u.k. anglų 4 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
G4 lietuvių k. modulis 4 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
 
12:10
 
G4 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G4 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
 
 
G4 istorija modulis 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
13:10
 
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G4 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
G4 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
14:10
 
G4 I u.k. anglų k. modulis 4gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:05
 
G4 verslas ir vadyba
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
 
 
 
 
 
G4 biologija plačiau 2
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 fizinis ugdymas 4 gr.
Urbonas Arūnas
(15:05) K106 Sporto salė (a)
 
16:00
 
 
 
 
G4 fizinis ugdymas 4 gr.
Urbonas Arūnas
(16:00) A301 sporto salė
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.10.28 11:44
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai