Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Barkauskas Matas IVc
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G4 biologijos modulis 2
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 biologija A2
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 tikyba 4 gr.
Čičiūnienė Reda
A209 tikybos
 
 
 
G4c filosofija
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
08:55
 
G4 chemija B
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 I u.k. anglų 3 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 I u.k. anglų 3 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 matematika A 5 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
(08:55) K312 lietuvių k.
 
9:55
 
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G4 matematika A 5 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G4 matematikos modulis 5 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
 
10:55
 
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
(10:55) K310 istorijos
G4 I u.k. anglų 3 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 lietuvių k. modulis 4 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
12:10
 
G4 matematika A 5 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G4 matematika A 5 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G4 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 3 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G4 I u.k. anglų k. modulis 3gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
13:10
 
G4 biologija A2
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
 
 
 
 
 
G4 biologija A2
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 šokis
Mačėnas Alfonsas
K215 choreografijos salė
 
14:10
 
G4 kūno k. 3gr.
Urbonas Arūnas
K106 Sporto salė (a)
 
 
 
G4 šokis
Mačėnas Alfonsas
K215 choreografijos salė
G4 chemija B
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
 
 
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G4 kūno k. 3gr.
Urbonas Arūnas
K106 Sporto salė (a)
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2017.11.17 14:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai