Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Urbonavičiūtė Ema IVGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
G4 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
 
 
 
08:55
 
G4 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
9:55
 
G4 informacinės techn. 2gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G4 matematikos modulis 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
G4 tikyba 1 gr.
Čičiūnienė Reda
A100 istorijos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
 
10:55
 
G4 I u.k. anglų k. modulis 2gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 filosofija 4 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
 
 
G4 lietuvių k. modulis 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
 
12:10
 
G4 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
G4 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 istorija modulis 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
13:10
 
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
G4 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
 
 
 
G4 literatūrinė gramatika 1 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G4 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
 
14:10
 
 
 
 
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:05
 
G4 turizmas ir mityba
Žilinskaitė Dovilė
K112 dailės
G4 turizmas ir mityba
Žilinskaitė Dovilė
K112 dailės
 
 
 
 
 
 
G4 fizinis ugdymas 4 gr.
Urbonas Arūnas
(15:05) K106 Sporto salė (a)
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
G4 fizinis ugdymas 4 gr.
Urbonas Arūnas
(16:00) A301 sporto salė
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.10.28 11:44
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai