Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Razmutė Raminta IVGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G4 tikyba 2 gr.
Mizgirienė Aušra
A209 tikybos
G4 informacinės techn. 4gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
 
 
 
 
08:55
 
 
 
 
G4 chemija A1
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G4 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 matematikos modulis 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
9:55
 
G4 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G4 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 lietuvių k. modulis 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
 
10:55
 
G4 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G4 biologija A3
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 I u.k. anglų k. modulis 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
12:10
 
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G4 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 chemija A1
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G4 biologija A3
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
13:10
 
 
 
 
G4 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G4 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 3 gr.
Žygaitienė Rasa
K207 lietuvių
G4 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
14:10
 
G4 chemija A1
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G4 biologija A3
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 biologija modulis2
Jucytė Lina
K404 gamtos
G4 chemija modulis
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G4 muzika
Navickaitė Aušra
A teatro studija
 
15:05
 
 
 
 
G4 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
 
 
G4 muzika
Navickaitė Aušra
A teatro studija
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.02.07 15:20
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai