Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Paulauskas Arūnas IVGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G4 fizika A1
Menčinskienė Jūratė
(08:00) K308 gamtos (08:55) K308 gamtos
 
 
 
G4 fizika A1
Menčinskienė Jūratė
(08:00) K405 biologijos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
 
 
 
 
08:55
 
G4 chemija A1
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G4 matematika A 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 matematikos modulis 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
 
9:55
 
G4 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 istorija A 2 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G4 istorija A 2 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G4 matematika A 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. modulis 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
 
10:55
 
G4 matematika A 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G4 tikyba 1 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
G4 I u.k. anglų k. modulis 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
12:10
 
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G4 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 chemija A1
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G4 kūno k. 1gr.
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
 
13:10
 
G4 istorija A 2 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G4 matematika A 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G4 informacinės techn. 1gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G4 istorija modulis 2 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
14:10
 
G4 chemija A1
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G4 kūno k. 1gr.
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G4 fizika modulis1
Menčinskienė Jūratė
K209 lietuvių
G4 filosofija 1gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
 
 
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2018.11.22 15:17
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai