Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Klapatauskaitė Kamilė IVGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
G4 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G4 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
 
 
 
08:55
 
G4 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G4 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
9:55
 
G4 informacinės techn. 2gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G4 matematikos modulis 5 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
G4 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
 
10:55
 
G4 I u.k. anglų k. modulis 2gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 filosofija 4 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
 
 
G4 lietuvių k. modulis 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
 
12:10
 
G4 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
G4 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 istorija modulis 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
13:10
 
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
G4 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
G4 tikyba 5 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
 
 
G4 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
 
14:10
 
 
 
 
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
G4 dailė
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
 
 
 
G4 fizinis ugdymas 4 gr.
Urbonas Arūnas
(15:05) K106 Sporto salė (a)
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
G4 fizinis ugdymas 4 gr.
Urbonas Arūnas
(16:00) A301 sporto salė
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.10.28 11:44
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai