Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Jonauskas Matas IVGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G4 fizika A1
Menčinskienė Jūratė
(08:00) K308 gamtos (08:55) K308 gamtos
G4 informatika A2
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G4 fizika A1
Menčinskienė Jūratė
(08:00) K405 biologijos
G4 lietuvių k. A 5 gr.
Žygaitienė Rasa
K207 lietuvių
G4 filosofija 5 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
08:55
 
G4 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
G4 matematika A 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 matematikos modulis 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
 
9:55
 
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G4 matematika A 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. modulis 5 gr.
Žygaitienė Rasa
K207 lietuvių
 
10:55
 
G4 matematika A 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. A 5 gr.
Žygaitienė Rasa
K207 lietuvių
 
 
 
G4 I u.k. anglų k. modulis 5 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
 
12:10
 
G4 lietuvių k. A 5 gr.
Žygaitienė Rasa
K207 lietuvių
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G4 I u.k. anglų 5 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
 
 
 
G4 tikyba 5 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
13:10
 
 
 
 
G4 matematika A 1 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. A 5 gr.
Žygaitienė Rasa
K207 lietuvių
G4 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 3 gr.
Žygaitienė Rasa
K207 lietuvių
G4 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
14:10
 
 
 
 
 
 
 
G4 fizika modulis1
Menčinskienė Jūratė
K209 lietuvių
 
 
 
G4 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
 
15:05
 
 
 
 
G4 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G4 informatika A2
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2018.11.22 15:17
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai