Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Balčiūnas Vytautas IVGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G4 nestandartinių uždavinių sprendimas 2 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 tikyba 3 gr.
Mizgirienė Aušra
A205 matematikos
G4 matematika A 2 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 I u.k. anglų k. modulis 1gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
08:55
 
 
 
 
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G4 fizika A1
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G4 matematika A 2 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
 
9:55
 
G4 fizika A1
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G4 matematikos modulis 2 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
G4 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
 
10:55
 
G4 I u.k. anglų 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 I u.k. anglų 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 lietuvių k. modulis 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
 
12:10
 
G4 matematika A 2 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
G4 matematika A 2 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G4 fizinis ugdymas 1 gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G4 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
 
13:10
 
G4 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
K207 lietuvių
 
 
 
G4 fizika A1
Černeckienė Irena
K402 fizikos
 
 
 
G4 filosofija 2 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
14:10
 
G4 I u.k. anglų 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
 
 
 
 
 
G4 informacinės techn. 1gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G4 fizinis ugdymas 1 gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
15:05
 
G4 turizmas ir mityba
Žilinskaitė Dovilė
K112 dailės
G4 turizmas ir mityba
Žilinskaitė Dovilė
K112 dailės
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.10.28 11:44
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai