Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Večerskytė Amelija IVGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
G4 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
 
 
 
 
08:55
 
G4 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
 
9:55
 
G4 fizinis ugdymas 2 gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G4 matematikos modulis 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G4 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
 
 
G4 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
10:55
 
G4 I u.k. anglų k. modulis 2gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 filosofija 4 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
 
 
G4 lietuvių k. modulis 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
12:10
 
G4 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G4 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G4 matematika A 4 gr.
Verseckienė Stanislava
A205 matematikos
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G4 istorija modulis 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
13:10
 
G4 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G4 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 tikyba 5 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
G4 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
14:10
 
 
 
 
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
 
 
G4 informacinės techn. 1gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
 
 
 
 
15:05
 
G4 muzika 2 gr.
Vaškytė Oksana
A108 muzikos
 
 
 
 
 
 
G4 biologija plačiau 1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G4 fizinis ugdymas 2 gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.10.28 11:44
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai