Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Kantakevičius Deividas IVGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G4 fizika A1
Menčinskienė Jūratė
(08:00) K308 gamtos (08:55) K308 gamtos
G4 tikyba 2 gr.
Mizgirienė Aušra
A209 tikybos
G4 fizika A1
Menčinskienė Jūratė
(08:00) K405 biologijos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G4 filosofija 5 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
08:55
 
G4 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
G4 matematika A 3 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G4 matematikos modulis 3 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
 
9:55
 
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G4 istorija A 3 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 istorija A 3 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 matematika A 3 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G4 lietuvių k. modulis 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
10:55
 
G4 matematika A 3 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
 
 
G4 I u.k. anglų k. modulis 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
 
12:10
 
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G4 I u.k. anglų 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G4 kūno k. 4gr.
Žiubrys Rolandas
(12:10) K106 Sporto salė (a)
 
 
 
 
13:10
 
G4 istorija A 3 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G4 matematika A 3 gr.
Baltūsienė Violeta
A207 matematikos
G4 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
 
 
G4 istorija modulis 3 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
14:10
 
G4 kūno k. 4gr.
Žiubrys Rolandas
(14:10) A301 sporto salė
 
 
 
G4 fizika modulis1
Menčinskienė Jūratė
K209 lietuvių
 
 
 
G4 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2018.11.22 15:17
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai