Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Pociūtė Edita IIIGe
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G3 kūno k. 3gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
 
 
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
 
 
 
 
08:55
 
G3 kūno k. 3gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G3 informacinės techn. 3gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 matematika A 4 gr.
Būgienė Inga
(08:55) A302 chemijos ekonomikos
G3 matematikos modulis 4 gr.
Būgienė Inga
A302 chemijos ekonomikos
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G3 istorija A 4 gr.
Norvaišienė Regina
(9:55) A103 soc. mokslų
G3 istorija A 4 gr.
Norvaišienė Regina
(9:55) A101 lietuvių
G3 matematika A 4 gr.
Būgienė Inga
(9:55) A302 chemijos ekonomikos (10:55) A302 chemijos ekonomikos
G3 lietuvių k. modulis 1 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
 
10:55
 
G3 matematika A 4 gr.
Būgienė Inga
(10:55) A302 chemijos ekonomikos
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
G3 I u.k. anglų k. modulis 1 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G3 tikyba 4 gr.
Šiaudvytis Albinas
A209 tikybos
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
 
13:10
 
G3 istorija A 4 gr.
Norvaišienė Regina
(13:10) K108 lietuvių k.
G3 matematika A 4 gr.
Būgienė Inga
(13:10) A101 lietuvių
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Budrienė Audronė
K103 lietuvių k.
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 istorija modulis 4 gr.
Norvaišienė Regina
A101 lietuvių
 
14:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G3 dailė B
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
G3 dailė B
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2017.11.17 14:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai