Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Lekniūtė Aušra IIIGe
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G3e klasės valandėlė
Norvaišienė Regina
A100 istorijos
G3 biologija A 2 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 chemija A 1 gr.
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
 
 
 
08:55
 
 
 
 
G3 informacinės techn. B 1 gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų modulis 6 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 6 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
 
 
 
10:55
 
G3 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
 
 
 
G3 chemija A 1 gr.
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G3 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
 
 
 
G3 tikyba 3 gr.
Čičiūnienė Reda
K306 matematikos
 
13:10
 
G3 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 I u.k. anglų 6 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 fizinis ugdymas 4 gr.
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G3 I u.k. anglų 6 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 2 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
14:10
 
G3 biologija A 2 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 fizinis ugdymas 4 gr.
Urbonas Arūnas
A301 sporto salė
G3 biologija A 2 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 literatūrinė gramatika 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G3 chemija A 1 gr.
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
 
15:05
 
 
 
 
G3 biotechnologijos
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
G3 muzika 2 gr.
Vaškytė Oksana
A108 muzikos
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.09.12 15:31
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai