Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Stonkus Tautvydas IIIGd
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
G3 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(08:00) A302 chemijos ekonomikos (08:55) A302 chemijos ekonomikos
 
 
 
 
08:55
 
G3 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 literatūrinė gramatika 2 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
 
9:55
 
G3 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(9:55) A207 matematikos
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 5 gr.
Būgienė Inga
A302 chemijos ekonomikos
 
10:55
 
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
 
 
 
 
 
G3 lietuvių k. modulis 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
12:10
 
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(12:10) A207 matematikos
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(12:10) A302 chemijos ekonomikos
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 istorija modulis 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
13:10
 
G3 lietuvių k. A 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 tikyba 5 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
14:10
 
 
 
 
 
 
 
G3 šokis 2 gr.
Mačėnas Alfonsas
K215 choreografijos salė
 
 
 
G3 I u.k. anglų k. modulis 2gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
15:05
 
 
 
 
G3 šokis 2 gr.
Mačėnas Alfonsas
K215 choreografijos salė
 
 
 
 
 
 
G3 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2018.11.22 15:17
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai