Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Spučys Danielius IIIGd
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 tikyba 6 gr.
Čičiūnienė Reda
A103 soc. mokslų
 
08:55
 
 
 
 
G3 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
G3 matematika A 6 gr.
Andrijauskienė Stanislava
K207 matematikos
G3 matematikos modulis 6 gr.
Andrijauskienė Stanislava
K207 matematikos
 
9:55
 
G3 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 I u.k. anglų 3 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 I u.k. anglų 3 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 matematika A 6 gr.
Andrijauskienė Stanislava
K207 matematikos
G3 lietuvių k. modulis 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
10:55
 
G3 matematika A 6 gr.
Andrijauskienė Stanislava
K207 matematikos
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
G3 istorija modulis 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 kūno k. 4gr.
Dzimidas Ramūnas
A301 sporto salė
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
 
13:10
 
G3 I u.k. anglų 3 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 matematika A 6 gr.
Andrijauskienė Stanislava
K207 matematikos
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų k. modulis 3 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
 
14:10
 
G3 kūno k. 4gr.
Dzimidas Ramūnas
A301 sporto salė
 
 
 
 
 
 
G3 elektronika
Masiokas Vismantas
Dirbtuvės 1
G3 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2017.11.17 14:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai