Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Rimgailaitė Sandra IIIGc
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G3 kūno k. 3gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
 
 
G3 lietuvių k. A 6 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
 
 
 
08:55
 
G3 kūno k. 3gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G3 informacinės techn. 3gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 matematika A 6 gr.
Andrijauskienė Stanislava
K207 matematikos
G3 matematikos modulis 6 gr.
Andrijauskienė Stanislava
K207 matematikos
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 6 gr.
Tamošauskienė Kazimiera
K113 anglų k.
G3 istorija A 3 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 istorija A 3 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 matematika A 6 gr.
Andrijauskienė Stanislava
K207 matematikos
G3 lietuvių k. modulis 6 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
10:55
 
G3 matematika A 6 gr.
Andrijauskienė Stanislava
K207 matematikos
G3 lietuvių k. A 6 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
G3 I u.k. anglų k. modulis 6 gr.
Tamošauskienė Kazimiera
K113 anglų k.
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 6 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų 6 gr.
Tamošauskienė Kazimiera
K113 anglų k.
G3 I u.k. anglų 6 gr.
Tamošauskienė Kazimiera
K113 anglų k.
G3 tikyba 4 gr.
Šiaudvytis Albinas
A209 tikybos
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
 
13:10
 
G3 istorija A 3 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 matematika A 6 gr.
Andrijauskienė Stanislava
K207 matematikos
G3 lietuvių k. A 6 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 istorija modulis 3 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
14:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G3 dailė B
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
G3 dailė B
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2017.11.24 10:57
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai