Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Petrauskas Mantas IIIGc
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G3 fizika A2
Černeckienė Irena
K402 fizikos
 
 
 
G3 fizika A2
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G3 lietuvių k. A 6 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 filosofija 5 gr.
Šneideraitis Antanas
A207 matematikos
 
08:55
 
G3 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 matematikos modulis 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G3 istorija A 2 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 istorija A 2 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. modulis 6 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
10:55
 
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. A 6 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
 
 
G3 I u.k. anglų k. modulis 1 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 6 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G3 informatika A1
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 tikyba 5 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
13:10
 
G3 istorija A 2 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. A 6 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 kūno k. 5gr.
Žiubrys Rolandas
 
G3 istorija modulis 2 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
14:10
 
G3 informatika A1
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
 
 
 
G3 fizika A2
Černeckienė Irena
K402 fizikos
 
 
 
G3 statyba ir medžio apdirbimas
Buožius Egidijus
Dirbtuvės 2
 
15:05
 
 
 
 
G3 kūno k. 5gr.
Žiubrys Rolandas
(15:05) K106 Sporto salė (a)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2018.01.31 13:51
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai