Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Lūžaitė Akvilė IIIGc
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G3 tikyba 2 gr.
Mizgirienė Aušra
A209 tikybos
 
 
 
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Olšauskienė Rita
K208 lietuvių k.
 
 
 
 
08:55
 
 
 
 
G3 chemija A2
Bėrantaitė Aurelija
(08:55) A302 chemijos ekonomikos
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 matematikos modulis 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
 
 
 
G3 geografija B
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. modulis 3 gr.
Olšauskienė Rita
K208 lietuvių k.
 
10:55
 
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Olšauskienė Rita
K208 lietuvių k.
G3 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 I u.k. anglų k. modulis 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Olšauskienė Rita
K208 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 chemija A2
Bėrantaitė Aurelija
(12:10) A302 chemijos ekonomikos
G3 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
13:10
 
G3 geografija B
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Olšauskienė Rita
K208 lietuvių k.
G3 informacinės techn. 1gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
14:10
 
G3 chemija A2
Bėrantaitė Aurelija
(14:10) K206 vokiečių
G3 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 biotechnologijos 2gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
G3 dailė B
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
 
15:05
 
 
 
 
G3 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G3 dailė B
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2017.11.17 14:12
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai