Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Zėringis Gustas IIIGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G3b klasės valandėlė
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
 
 
G3 chemija A 1 gr.
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G3 lietuvių k. A 5 gr.
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
G3 biologija A 1 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
08:55
 
 
 
 
G3 informacinės techn. B 1 gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 lietuvių k. A 5 gr.
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų modulis 6 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 6 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 lietuvių k. A 5 gr.
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
G3 matematika A 2 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G3 matematika A 2 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
 
 
 
 
10:55
 
G3 geografija B 1 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
 
 
 
G3 chemija A 1 gr.
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G3 matematika A 2 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 5 gr.
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 2 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G3 geografija B 1 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
 
 
 
G3 tikyba 3 gr.
Čičiūnienė Reda
K306 matematikos
 
13:10
 
G3 matematika A 2 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G3 I u.k. anglų 6 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 biologija A 1 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 I u.k. anglų 6 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 5 gr.
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
 
14:10
 
 
 
 
G3 biologija A 1 gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
G3 literatūrinė gramatika 2 gr.
Ataitė Daiva
K104 lietuvių k.
G3 chemija A 1 gr.
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
 
15:05
 
 
 
 
G3 biotechnologijos
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
G3 dailė B
Liaudanskaitė Liudmila
K112 dailės
 
 
 
 
16:00
 
G3 fizinis ugdymas 3 gr.
Žiubrys Rolandas
A301 sporto salė
G3 fizinis ugdymas 3 gr.
Žiubrys Rolandas
A301 sporto salė
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.09.12 15:31
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai