Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Vygontas Redas IIIGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G3b klasės valandėlė
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
 
 
G3 geografija B 2 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Macienė Genovaitė
K312 lietuvių k. rusų k.
 
 
 
 
08:55
 
G3 I u.k. anglų 7 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 I u.k. anglų 7 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Macienė Genovaitė
K312 lietuvių k. rusų k.
G3 fizinis ugdymas 2 gr.
Drąsutytė-Meškauskienė Lina
(08:55) A301 sporto salė
 
9:55
 
 
 
 
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Macienė Genovaitė
K312 lietuvių k. rusų k.
G3 matematika A 5 gr.
Petrauskienė Jolanta
K107 matematikos
G3 matematika A 5 gr.
Petrauskienė Jolanta
K107 matematikos
 
 
 
 
10:55
 
 
 
 
 
 
 
G3 tikyba 2 gr.
Čičiūnienė Reda
A100 istorijos
G3 matematika A 5 gr.
Petrauskienė Jolanta
K107 matematikos
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 4 gr.
Macienė Genovaitė
K312 lietuvių k. rusų k.
G3 matematikos modulis 5 gr.
Petrauskienė Jolanta
K107 matematikos
 
 
 
G3 I u.k. anglų 7 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
G3 I u.k. anglų modulis 7 gr.
Domarkienė Vilma
A214 anglų k.
 
13:10
 
G3 matematika A 5 gr.
Petrauskienė Jolanta
K107 matematikos
G3 fizinis ugdymas 2 gr.
Drąsutytė-Meškauskienė Lina
(13:10) K106 Sporto salė (a)
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
G3 informacinės techn. B 3 gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 lietuvių k. modulis 4 gr.
Macienė Genovaitė
K312 lietuvių k. rusų k.
 
14:10
 
 
 
 
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
 
 
 
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 geografija B 2 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
 
15:05
 
 
 
 
G3 elektronika
Masiokas Vismantas
Dirbtuvės 1
 
 
 
G3 verslas ir vadyba
Būgienė Inga
A101 ekonomikos matematikos
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.10.28 11:44
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai