Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Razmutė Raminta IIIGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
G3 informacinės techn. 4gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Olšauskienė Rita
K208 lietuvių k.
G3 tikyba 6 gr.
Čičiūnienė Reda
A103 soc. mokslų
 
08:55
 
 
 
 
G3 chemija A1
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 matematikos modulis 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G3 istorija B
Kalniuvienė Irma
K310 istorijos
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. modulis 3 gr.
Olšauskienė Rita
K208 lietuvių k.
 
10:55
 
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Olšauskienė Rita
K208 lietuvių k.
G3 biologija A3
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 I u.k. anglų k. modulis 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Olšauskienė Rita
K208 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 chemija A1
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G3 biologija A3
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
13:10
 
 
 
 
G3 matematika A 2 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Olšauskienė Rita
K208 lietuvių k.
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G3 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
14:10
 
G3 chemija A1
Švitrienė Vilma
K403 chemijos
G3 biologija A3
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 biotechnologijos 2gr.
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
G3 muzika
Navickaitė Aušra
K104 muzikos
 
15:05
 
 
 
 
G3 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
 
 
G3 muzika
Navickaitė Aušra
K104 muzikos
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2017.11.24 10:57
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai