Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Lont Gabrielius Pjeras IIIGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
G3 geografija B
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
 
 
 
G3 tikyba 3 gr.
Mizgirienė Aušra
A101 lietuvių
G3 matematika A 1 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G3 I u.k. anglų k. modulis 1gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
08:55
 
 
 
 
 
 
 
G3 fizika A1
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
9:55
 
G3 fizika A1
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G3 matematika A 1 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G3 matematikos modulis 1 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
 
10:55
 
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
 
12:10
 
G3 matematika A 1 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G3 matematika A 1 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
 
 
 
 
 
 
 
13:10
 
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G3 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 fizika A1
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G3 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
14:10
 
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
 
 
G3 geografija B
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G3 informacinės techn. 1gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 filosofija 3 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
G3 muzika 2 gr.
Navickaitė Aušra
A teatro studija
G3 kūno k. 4gr.
Urbonas Arūnas
K106 Sporto salė (a)
 
 
 
 
16:00
 
G3 kūno k. 4gr.
Urbonas Arūnas
K106 Sporto salė (a)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.02.07 15:20
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai