Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Kaulakytė Rūta IIIGb
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(08:00) A302 chemijos ekonomikos (08:55) A302 chemijos ekonomikos
 
 
 
 
08:55
 
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
9:55
 
G3 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(9:55) A207 matematikos
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G3 matematikos modulis 5 gr.
Būgienė Inga
A302 chemijos ekonomikos
 
10:55
 
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
 
 
 
 
 
G3 lietuvių k. modulis 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
 
12:10
 
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(12:10) A207 matematikos
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(12:10) A302 chemijos ekonomikos
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 istorija modulis 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
13:10
 
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Dočkuvienė Rita
A101 lietuvių
G3 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 tikyba 5 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
G3 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
14:10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G3 informacinės techn. 1gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 I u.k. anglų k. modulis 2gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
G3 muzika 2 gr.
Navickaitė Aušra
A teatro studija
 
 
 
G3 kūno k. 2gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2018.11.22 15:16
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai