Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Viščiūnas Julius IIIGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
 
 
 
08:55
 
G3 I u.k. anglų 5 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
G3 I u.k. anglų 5 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
 
 
 
9:55
 
G3 tikyba 1 gr.
Mizgirienė Aušra
A207 matematikos
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 istorija modulis 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
10:55
 
G3 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 fizinis ugdymas 1gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G3 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
G3 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 I u.k. anglų 5 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
G3 I u.k. anglų modulis 5 gr.
Zaborienė Gražina
A313 anglų k.
 
13:10
 
G3 matematika A 3 gr.
Kybartienė Dalia
A312 matematikos
 
 
 
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
G3 informacinės techn. B 3 gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
G3 lietuvių k. modulis 1 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
 
14:10
 
 
 
 
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
 
 
 
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 2 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
 
 
 
15:05
 
G3a klasės valandėlė
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G3 fizinis ugdymas 1gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
 
 
G3 muzika 2 gr.
Vaškytė Oksana
A108 muzikos
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.10.28 11:44
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai