Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Rutytė Karina IIIGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(08:00) A302 chemijos ekonomikos (08:55) A302 chemijos ekonomikos
 
 
 
 
08:55
 
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 tikyba 1 gr.
Čičiūnienė Reda
A101 lietuvių
 
9:55
 
G3 kūno k. 3gr.
Žiubrys Rolandas
K106 Sporto salė (b)
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(9:55) A207 matematikos
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 5 gr.
Būgienė Inga
A302 chemijos ekonomikos
 
10:55
 
G3 I u.k. anglų k. modulis 2gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 filosofija 4 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
 
 
G3 lietuvių k. modulis 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
12:10
 
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(12:10) A207 matematikos
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(12:10) A302 chemijos ekonomikos
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 istorija modulis 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
13:10
 
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 kūno k. 3gr.
Žiubrys Rolandas
K106 Sporto salė (b)
G3 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
G3 biologija A1
Kaulius Kęstutis
K405 biologijos
 
14:10
 
 
 
 
G3 I u.k. anglų 2 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
 
 
G3 informacinės techn. 1gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
 
 
 
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
G3 muzika 2 gr.
Navickaitė Aušra
A teatro studija
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.02.07 15:20
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai