Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Razma Valdas IIIGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G3 verslas ir vadyba
Būgienė Inga
A207 matematikos
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 matematika A 1 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G3 I u.k. anglų k. modulis 1gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
08:55
 
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 fizika A1
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G3 literatūrinė gramatika 2 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
 
9:55
 
G3 fizika A1
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G3 matematika A 1 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 1 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
 
10:55
 
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
12:10
 
G3 matematika A 1 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 matematika A 1 gr.
Meilienė Vilma
K309 matematikos
G3 tikyba 2 gr.
Čičiūnienė Reda
A101 lietuvių
G3 istorija modulis 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
13:10
 
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
 
 
G3 fizika A1
Černeckienė Irena
K402 fizikos
G3 filosofija 2 gr.
Šneideraitis Antanas
A209 tikybos
 
 
 
 
14:10
 
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Žiubrienė Remigija
A306 anglų k.
 
 
 
 
 
 
G3 informacinės techn. 1gr.
Slušnys Arnoldas
K305 informacinių technologijų
 
 
 
 
15:05
 
G3 verslas ir vadyba
Būgienė Inga
A207 matematikos
 
 
 
 
 
 
G3 kūno k. 4gr.
Urbonas Arūnas
K106 Sporto salė (a)
 
 
 
 
16:00
 
G3 kūno k. 4gr.
Urbonas Arūnas
K106 Sporto salė (a)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.02.07 15:20
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai