Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Lukauskaitė Dominyka IIIGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(08:00) A302 chemijos ekonomikos (08:55) A302 chemijos ekonomikos
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
 
08:55
 
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
 
 
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
9:55
 
G3 kūno k. 3gr.
Žiubrys Rolandas
K106 Sporto salė (b)
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(9:55) A207 matematikos
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 5 gr.
Būgienė Inga
A302 chemijos ekonomikos
 
10:55
 
G3 tikyba 4 gr.
Ančerytė Danutė
K312 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
12:10
 
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(12:10) A207 matematikos
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 matematika A 5 gr.
Būgienė Inga
(12:10) A302 chemijos ekonomikos
 
 
 
G3 istorija modulis 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
13:10
 
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 kūno k. 3gr.
Žiubrys Rolandas
K106 Sporto salė (b)
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
14:10
 
G3 I u.k. anglų k. modulis 4gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G3 chemija B
Bėrantaitė Aurelija
A302 chemijos ekonomikos
 
 
 
G3 chemija B
Bėrantaitė Aurelija
A302 chemijos ekonomikos
 
 
 
 
15:05
 
 
 
 
 
 
 
G3 muzika 2 gr.
Navickaitė Aušra
A teatro studija
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2018.11.22 15:16
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai