Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Gelžinis Julius IIIGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
G3 muzika 1 gr.
Šiaulienė Laimutė
A teatro studija
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 matematika A 2 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
 
08:55
 
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
G3 istorija A 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
 
 
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
9:55
 
 
 
 
G3 matematika A 2 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 2 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
 
10:55
 
G3 tikyba 4 gr.
Ančerytė Danutė
K312 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G3 I u.k. anglų 4 gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
 
12:10
 
G3 matematika A 2 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 matematika A 2 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 kūno k. 1gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
G3 istorija modulis 2 gr.
Raudienė Audronė
K307 istorijos
 
13:10
 
G3 lietuvių k. A 1 gr.
Gadeikytė Laima
A204 lietuvių k.
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
 
 
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
G3 biologija A2
Jucytė Lina
K404 gamtos
 
14:10
 
G3 I u.k. anglų k. modulis 4gr.
Gegytė Gražina
A313 anglų k.
G3 chemija B
Bėrantaitė Aurelija
A302 chemijos ekonomikos
 
 
 
G3 chemija B
Bėrantaitė Aurelija
A302 chemijos ekonomikos
G3 kūno k. 1gr.
Valiūnienė Virginija
A301 sporto salė
 
15:05
 
G3 muzika 1 gr.
Šiaulienė Laimutė
A teatro studija
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
16:00
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2018.11.22 15:16
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai