Viešoji įstaiga pranciškonų gimnazija

Dirvonskytė Gabija IIIGa
   Pirmadienis Antradienis Trečiadienis Ketvirtadienis Penktadienis
 
08:00
 
 
 
 
 
 
 
G3 geografija B 2 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
 
 
 
 
08:55
 
 
 
 
 
 
 
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G3 I u.k. anglų modulis 1 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
 
9:55
 
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G3 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 istorija modulis 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
10:55
 
G3 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
 
 
 
G3 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
 
12:10
 
G3 lietuvių k. A 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
G3 matematikos modulis 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 istorija A 1 gr.
Kuprelis Vaidas
A104 socialinių m.
G3 lietuvių k. modulis (rašyba ir skyryba) 1 gr.
Kavoliūnienė Virgilija
A212 lietuvių k.
G3 tikyba 3 gr.
Čičiūnienė Reda
K306 matematikos
 
13:10
 
G3 matematika A 4 gr.
Bružienė Laima
A213 matematikos
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
G3 I u.k. anglų 1 gr.
Tutinienė Janina
A309 anglų k.
G3 lietuvių k. modulis 3 gr.
Šedienė Irma
A210 lietuvių k.
 
14:10
 
 
 
 
G3 biologija B
Novikienė Rima
K308 gamtos
 
 
 
 
 
 
G3 geografija B 2 gr.
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
 
15:05
 
G3a klasės valandėlė
Adomaitis Vilius
A103 soc. mokslų
 
 
 
 
 
 
G3 šokis
Mačėnas Alfonsas
K215 choreografijos salė
G3 šokis
Mačėnas Alfonsas
K215 choreografijos salė
 
16:00
 
G3 fizinis ugdymas 3 gr.
Žiubrys Rolandas
A301 sporto salė
G3 fizinis ugdymas 3 gr.
Žiubrys Rolandas
A301 sporto salė
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Mimosa Scheduling SoftwareMimosa Scheduling Software Mimosa Scheduling Software 6.4.5 2019.09.12 15:31
APPLE 2000 - Lietuvos mokyklai